Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miből tudtátok, hogy melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudtátok, hogy melegek vagytok nem pedig biszexuálisak?

Figyelt kérdés
Szerintem az értelmű ha valaki a saját nemét szereti (max nem vallja be még magának sem) de azt hogyan vettétek észre hogy az elelnkező nem nem vonz titeket?
dec. 7. 11:11
 1/8 Jani Belucci ***** válasza:
80%
Onnan, hogy egy szép lányt látva nem jut eszembe semmilyen szexuális gondolat. Ha képes vagy megfigyelni a saját gondolataidat, érzéseidet, akkor pont ugyanolyan egyértelmű, mint hogy vonzódsz a saját nemedhez.
dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha látnák egy méretes farkat és megtetszene , fantáziálnék róla , kíváncsivá tenne hogy milyen érzés lehetne a számba érezni stb !

Akkor biszex lennék !

dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra sem tudom biztosra. Most sráccal vagyok kapcsolatban, egy ideje nem is akarok nőkkel semmit. De pl 4 éve colt egy hirtelen szerelmem egy lánnyal, nagyon belezúgtam. Jó volt a szex is vele, de a távolság miatt szakítottunk. De am lehet el tudtam volna vele valami komolyabbat is képzelni.
dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Onnan,hogy egy értelmes és szimpatikus férfiről az jut eszembe, hogy milyen szívesen megcsókolnám és átölelném, ha a párom lenne.

Nőről ez eddig egyáltalán nem jött elő, teljesen közömbös mind :)


F/Bp

dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem állt fel egy meztelen nőre, míg egy meztelen férfira igen. :D De hosszú út volt mire elismertem a dolgot, mert próbáltam meggyőzni magamat, hogy a nőkhöz (is) vonzódom.
dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Távol álljon tőlem a cinizmus, de az elég árulkodó jel volt, hogy csak fiúkra állt fel a cerkám. :D
dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Úgy voltam én is, aztán idővel rájöttem a dolgokra.
dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy sosem mozgattak meg a lányok. Ha megkörnyékeztek volna az rosszul is esett volna.
márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!