Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg férfiak párkapcsolatai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiak párkapcsolatai általában valóban kevésbé tartósak, mint a hagyományos, heteroszexuális kapcsolatok?

Figyelt kérdés

dec. 9. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igen,kevésbbé tartós
dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én elég kevés tartós hetero párkapcsolatot látok közelemben, szóval nem hiszem, hogy igaz lenne a fenti állítás.
dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a heteroknál nem lenne, hogy a gyerek miatt kényszerülnek együtt maradni akkor semmivel sem lenne tartósabb.
dec. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem igen.

Nekem soha nem volt kapcsolatom, de már nem is lesz.


Nem érzem úgy, hogy lenne értelme ismerkedni, a legtöbb ismerősöm max pár hónapig van együtt mással, ritka olyan, akit ismerek és hosszú ideje együtt vannak.


Alapvetően a kapcsolatok nagy részét az anyagiak tartják össze, meg a gyerek.


Tehát kényszerből vannak együtt.

Ha már nincs haszon belőled, vagy megunnak, eldobnak.


35/f

dec. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez inkább kis hazánkban igaz. Nincs "kultúrája" meg a hosszutávú meleg kapcsolatoknak.

Bár ettől függetlenül vannak ismerőseim akik sok éves meleg párlapcsolatban élnek. Annyi hogy mivel nagyonberősen jelen van a promiszkuitás. Mondhatni a melegségük kifejezésének része , egyik sem monogám kapcsolat.

dec. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Több kapcsolat után azt mondom,hogy akkor sikeres egy kapcsolat,ha mindkét fél ,igen mindKÉT fél felvállalja magát. Ugyanis egy kapcsolat csak és kizárólag két emberről szólhat ! Ha több,az más kategória már.

Ha azonosak lelkileg,és ami fő, szexuálisan is igényszintben és mennyiségben.

Ez a három az alap,másoktól is hallom, olvasom.

Egyik kapcsolatomban sem volt meg mindenben az egyezés,persze ez idő,mire kiderul. Véget is ért mind,de azért kettő és öt év között volt mindegyik.

dec. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma már főleg nálunk és extrémen homofób országokban igaz. A felvilágosultabb nyugati országokban bátrabban felvallaljak magukat az emberek így ez kedvező féltetel egy párkapcsolat számára.
dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!