Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet ilyenkor csinálni??...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni?? Tipp, tanács valaki??

Figyelt kérdés

Szóval, beleszerettem egyik osztálytársamba. Eddig is bejött pár ember, de azok elmúltak pár nap/hét alatt. Viszont ez más. Már majdnem 2 hónapja tart és szó szerint szenvedést okoz. Egyfajta depresszió tüneteit tapasztalom magamon, nem vagyok képes semmit se csinálni, még amit eddig szerettem se. Szerintem nincs sok esélyem, viszont még mindig van bennem valami remény..

Elfelejteni nem tudom, mivel látom minden nap és nagyon félek hogy ez nem fog elmúlni és azt nem bírom ki.

Tudom hogy nagyon nyálasan, klisésen hangzik, de tényleg nagyon hálás lennék egy pár tanácsért.


18/F



dec. 18. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

44éves vagyok. Ezek a nem sértő szándékkal mondom de tini szerelmek valóban mások mint idősebben, nagyon rossz érzés egy világ fájdalmát érzed magadban, ezt majdnem mindannyian átérezzük, hozzáteszem ezek a legnagyobb csalódások és a legnagyobb pofonok is a szerelmi életben

Utána meg szokja az ember.

Tenni ellene nem tudsz, ÉLD ÁT szeresd a fájdalmad küzdeni ellene nem tudsz, - és engedd el. Mással lesz boldog.

dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szépen írsz, köszi
dec. 18. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Derisd ki hogy meleg/biszex e. Aztan hatha, de ne eld bele magad
dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Ihh hidd el idővel minden jobb lessz.
dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
3-al egyet értek.
dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ismerkedj
dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél közelebb kerülni hozzá, hátha.
dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Derítsd ki, hogy érdeklik-e a srácok valamilyen szinten, ha igen valamikor próbálkozz nála. Ha nem érdeklik meg foglald el magad, ismerkedj másokkal, majd elfelejted (hamarabb ha nem ezen rágod magad egész nap).

Később, pár csalódás stb. után az ember kevésbé lovalja bele magát reális esélyek nélkül ill. valamennyire irányíthatóbbá válnak az érzelmek.

dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Negyvenesként annyira másként látom a 18 éves kori önmagamat!

Akkoriban sokszor voltam heves, indulatos, teli testi vágyakkal, a pasim 20 évvel volt idősebb nálam, és ki is purcantottam az ágyban sokszor.

Most negyvenesként teljesen átérzem milyen az, hogy elég a heti 2 szex is, nem pedig a napi 2-3, mint amikor 18 éves voltam.


A tanács: derítsd ki valahogy, hogy meleg-e. Ha igen, akkor próbálj vele óvatosan flörtölni. Ha nem, akkor inkább egy társkeresőre regisztrálj, ahol melegek vannak... Nekem is tetszett 16 évesen egy 18 éves srác, idősebbnek nézett ki a koránál, de sose mertem kezdeményezni, meg semmi. Mondjuk meleg se volt, de olyan szívbéli crushnak jó volt, hogy lehetett valakiért rajongani.

dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Nemsokrara erettsegi utana meg valoszinuleg sose latod tobbet
dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!