Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet ilyenkor csinálni??...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni?? Tipp, tanács valaki??

Figyelt kérdés

Szóval, beleszerettem egyik osztálytársamba. Eddig is bejött pár ember, de azok elmúltak pár nap/hét alatt. Viszont ez más. Már majdnem 2 hónapja tart és szó szerint szenvedést okoz. Egyfajta depresszió tüneteit tapasztalom magamon, nem vagyok képes semmit se csinálni, még amit eddig szerettem se. Szerintem nincs sok esélyem, viszont még mindig van bennem valami remény..

Elfelejteni nem tudom, mivel látom minden nap és nagyon félek hogy ez nem fog elmúlni és azt nem bírom ki.

Tudom hogy nagyon nyálasan, klisésen hangzik, de tényleg nagyon hálás lennék egy pár tanácsért.


18/F



dec. 18. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Ülj le vele és legyél őszinte.
dec. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 everlight ***** válasza:
Biztos vannak az iskolában meleg -bi fiúk aki szívesen ismerkednének veled.
ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Es az mit szamit ha o egyvalakit szeret??
ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!