Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy egy roppant jóképű fiú kedves is legyen?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a fullos fiúk nagyon beképzeltek, és lekezelőek. Ti találkoztatok olyannal, hogy a kitűnő külsőhöz egy csodás jellem is párosult? Vagy aki jól néz ki, azt mindenképp megrontja a tudat, hogy mennyire bejön másoknak?


(Tudom, nemcsak a jóképű fiúk után kell futni, de a kérdés inkább arra irányul, hogy az ilyen adottsággal rendelkezők meg tudnak-e maradni jólelkűnek.)


dec. 23. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, nem vagyunk egyformák.
dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyet, bár ő hetero
dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. 😊
dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
van, mondjuk ők olyanok, akik az idő múlásával lettek jó pasik ;)
dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom elég jóképű és egyáltalán nincs elszállva magától, sőt épp ellenkezőleg. Nagyon szerény és inkább visszahúzódó, csendesebb, szolidabb típus. És nagyon jólelkű. Tisztában van azzal, hogy jól néz ki, de nem foglalkoztatja ez a tény és egyáltalán nem él vissza vele.
dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5, Nem akarod bemutatni? :)


Boldog karácsonyt Nektek!

dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

Széles sávban elkerulöm a jóképűeket.Okom van rá.

Nem nagyon érdekel emberileg milyen,mert egyáltalán nem ilyen a zsánerem.

dec. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Akár még be is mutathatnám, akkor se lenne semmi, mert ráadásul még hűséges is. De nem adom, az enyém, én fogtam. :)

Boldog karácsonyt neked is! És mindenkinek!

dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam normális helyesekkel, mondjuk kb. az összes ilyen vakrandi volt. Igazából alapból nem szoktam írni, keresni az olyanokat akik lényegesen jobban néznek ki nálam.
dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!