Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire "általanos" ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "általanos" ha valaki 26-27 éves korában még nem fogadta el hogy biszexuális/meleg?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időszakban 2 ilyen emberbe is belefutottam. Le se tudták rólam venni a szemüket.

És nem az a tipikus bámulok rád nézés hanem látszott rajtuk hogy tetszettem nekik.

Egyikük többször is ezt csinálta a társaságomban, mikor többen voltunk, ráadásul zavarban is volt. Krákogott, meg kicsit el volt pirosodva az arca és mintha picit felne tőlem. Alig mert megszólítani. Már ijesztő is volt mennyire nyomul a tekintetével. Ráadásul közelebbről is ismerem a srácot de csak pár szó erejéig beszéltünk eddig mindig.

Ennek ellenére mennek fel instára/facebookra a boldog mosolygós képek a barátnőjével.

Most 26-27 évesen ez ennyire általános? Kis faluról van szó egyébként és mint írtam lehet csak biszex de kicsit úgy érzem ez a társadalomnak való megfelelés amit csinál. Tiszta gondterhelt arc és látszik rajta nem igazán érdeklődik a barátnőjével csak úgy "elvannak".

A másik srác szinte ugyanez.

Én gondolok bele ezekbe az apró részletekbe többet vagy tényleg ennyire a társadalmi nyomás aminek ezek az emberek még 26-27 évesen is meg akarnak felelni?



dec. 24. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sok van, én eleve 24 éves voltam mire felfogtam, hogy ezen nem tudok változtatni erővel.
dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Általános. Valószínűleg egyre több is van/lesz belőlük, a politikának köszönhetően.
dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ha kicsit értelmetlen de remélem leesik mindenkinek mire akarok kilyukadni. Egy heteró srác se nézett úgy rám mint ők mikor vaalmelyikükkel találkozom. Szerintem ezek az apró részletek azok amik a legtöbbet elarulják a másik emberről.
dec. 24. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Vigyázz mert hamar megdugnak.
dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon változó, sok mindentől függ PL hogy milyen környezetben élsz vagy hogy mennyire vagy későn/korán érő.
dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk falukba ez jóval inkább jellemző mert ismer kb mindenki és nem a legjobb ha a pletyka központjába vagy. Egy nagyvárosba sokszor a közvetlen szomszédaidat se ismered
dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
En még 40 eves koromban se
dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez egy vállalható dolog.
dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En ruhellem ezeket a fajta embereket, akik a sajat bizonytalansaguk miatt masokat (noket, ferfiakat) atvernek es belehazudnak a szemukbe. Nyilvan nem merik felvallalni, de lehet ezt egyeduallokent is kezelni. Lehet biszex, de az a fajta, aki majd csalados apakent is könyörögni fog hogy leszophasson stb. egy meleg/bi pasit titokban.
dec. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!