Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív pasik, titeket zavar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív pasik, titeket zavar, vagy izgat ha a passzívnak kicsi a farka?

Figyelt kérdés
Én passzív vagyok, és elég kics kB 10 cm a farkam mereven. Viszont én inkább a prosztata orgazmust részesítem előnyben.

dec. 27. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelentősége, mindegyiket szeretem. A kicsit azért, mert jajj de cuki, tök aranyos, a közepeset azért, mert pont jó, pont ilyen illik a legtöbb ember testalkatához, a nagyot meg azért, mert wow, hű az anyját,

na ez aztán a nem semmi! Mindegyiket lehet szeretni valamiért.

dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: izgat.


Szeretem a lányos fiúkat.


De az 1-es hozzászólóval is egyetértek!


Dugtam már hatalmas húsfarkú passzívot is, eleinte furán éreztem magam mikor megláttam az orbitális himbilimbijét, de nagyon izgató volt ugyanakkor, be is kaptam neki rögtön, nem tudtam kihagyni! Meg mikor beleült az enyémbe lovagolni és lengedezett neki...hmmmm...


Életem szerelmének meg 15cm volt, azaz közepes. Olyan szép testű, jóképű, helyes srác volt, imádtam!

dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Az izgat hogy az enyém nagyobb.
dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat, ha a passzívnak is nagy, jó ránézni, kicsit belekóstolni közben neki is
dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön a kicsi méret. Az enyém szép nagy, úgyhogy látványos a kontraszt 😀.
dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mivel a fenék jobban izgat nem zavar. Viszont tetszik ha szőrös
dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagyok, az enyém hosszú és vastag is. Nekem bejön, ha a passzívnak kisebb. Egyrészt a méretkülönbség látványos és vicces nagyon, ahogy valaki írta. Másrészt azt figyeltem meg, hogy a kisebb farkú srácok a szokásosnál is jobban értékelik, ha a partnernek nagy van. Nyilván ez nekik különleges élmény és izgató nagyon, mert alapból nem ehhez vannak szokva. Úgyhogy annál lelkesebben szokták cumizni például. :)
jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem izgi ha nagyon kicsi és vékony a partneremnek.
ápr. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párszor voltam ilyen passzív sráccal, akinek kb. 10-12 cm lehetett mereven. Szerintem egyszerre vicces és izgató a méretkülönbség. Mi csináltunk olyat, hogy mindketten felállítottuk, aztán direkt egymás mellé raktuk, és összemértük. Vagy úgy verte nekem, hogy közben megpróbálta hozzáfogni a sajátját, bár nem túl sok sikerrel általában. :) Egyébként ami még így megmaradt, hogy más passzív srácoknál előfordult időnként olyan, hogy az anál kicsit nehezebben ment, meg óvatosabban kellett csinálnom. Akiknek viszont az átlagnál kisebb volt, azok mind alig várták, hogy betegyem végre tövig, és végig keményen dugjam a seggüket. Nem tudom, ez mennyire lehet általános, van-e ilyen összefüggés. Esetleg az, amit te is írsz, hogy ők alapból a prosztataorgazmust részesítik előnyben. :)
ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!