Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk, titeket zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk, titeket zavar (na), ha a passzívnak nem áll fel szex közben és/vagy nem élvez el?

Figyelt kérdés

Amúgy élvezi a passzív is a szexet, csak úgymond nem látszik látványosan, de nem ti csinálok valamit rosszul.

Van ilyen?

Zavaró, lehangoló lenne ez nektek?


2019. okt. 7. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem áll fel az nem zavar de ha nem elvezne el az zavarna
2019. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, h élvezze :).
2019. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
2019. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Én mondjuk bi vagyok, és ha nem nővel vagyok, hanem fiúval akkor miatt érdekel a fiús dolog, hogy akivel vagyok kvázi fiúként működjön. Jobban is érdekel az oral+ egyéb dolgok mint az anál. De ha egy srácnak nem áll és csak betenni lehett neki, akkor pont azokról maradok le, ami miatt érdekes fiúval is csinálni (álló farok, nagy élvezés stb). Minden másra inkább a puncit és a csajt választom akkor. Legalábbis nekem így jön be, de elfogadom persze, hogy másnak másképp az izgi. :)
2019. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna mindkét dolog. Egyrészt mert szeretek játszani a kemény dákóval, másrészt pedig szeretném eljuttatni a csúcsra, mert mégiscsak az a szex kiteljesedése... ha nem élvez el, akkor olyan, mintha félbe hagytunk volna valamit.
2019. okt. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, azt észrevettem hogy nem mindenki (aktív-passzív) egyformán szereti, de ez nem baj, így a jó, meg kell találni a közös hangot. :) Csak gondolom nem mindig egyszerű, eleve kevesen vagyunk. :D

Az is szimpatikus, hogy van akinek a passzív kielégítés is nagyon fontos, nem csak a saját vágyai.

Persze mások az igények, és egy passzívnak lehet más a kielégülés, mint egy aktívnak, érdekes. :)

2019. okt. 8. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Igen zavarna.Azuk full passívok.Én törekszem rá,hogy

a partnerem mindig el évezzen.Ez sokszor dugás közben

meg is történik,ha mégsem ,be segítek,ha kell szájjal is.

Nem gond uni aktív vagyok.Velem élvezni kötelező!

És nem utólsó sorban nagyon hálásak is érte.

2019. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!