Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik, hogy valaki ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki ennyire szűk legyen?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy uni sráccal, aki elmondása szerint mindig aktív, de mivel szimpatikusnak talált, így rábólintott a passzív szerepre. Szerintem semennyire sem készült rá, mivel nagyon nehezen lehetett berakni neki, több pózban is próbáltuk extra síkosító után, de végül ráhagytam, mert látszólag fájt neki. Ez volt az első fiús kalandom, azelőtt csak nőkkel voltam.

dec. 28. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy írtad, nem készült fel arra, hogy belé hatoljanak. Nem tudott ellazulni semennyire sem.
dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anál szexhez gyakorlat kell, szóval igen, egyáltalán nem biztos hogy elsőre sikerül.
dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Endura ***** válasza:
87%
Olyan nincs,hogy valaki nagyon szűk:kifelé szinte nincs olyan méret,ami ne tudna kijönni és persze nem is fáj.Akkor ugyanez befelé is menne,csak az a szervezetnek nem természetes,fel kell készülni rá.Valaki azért nem megy bele egy hirtelen jött ötlettől a spontán szexbe mert nem mosta ki magát.Ha belemegy meg idegeskedik,hogy nem legyen baleset.Ha ez a para benne van,akkor valóban nem fog ellazulni ahhoz,hogy bármi bemenjen(zabszem effektus).Aki aktívként megy bele egy ilyen hirtelen aktusba meg számítson rá,hogy nem fog tisztán kijönni a kalandból.Sok partnert ez nem zavar,de engem aktívként zavarna.
dec. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Egy kis előjáték az kell, higy ellazuljon. Meg síkosítót is kell használni.

Az aktívak azért szeretik ha szűk a lyuk?

dec. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, hogy ki mitől és mennyire szűk. Nem lazult el eléggé sem fejben, sem testileg, fizikailag, sem lelkileg, nem hangolódott rá teljesen. Van akinek sokkal több előjátékra van szüksége, hogy ellazuljon, van akinek alig pár másodpercre és már mehet is. Akkor függ attól is, hogy mennyire kívánja éppen az adott szerepet. Ha nagyon be van gerjedve és nagyon kívánja, hogy megdugják, akkor sokkal könnyebben ellazul és alig várja, hogy betedd neki. Ha nincs rendesen begerjedve, csak úgy áll hozzá, hogy "na jó, hagyom magam, essünk túl rajta", akkor megint nehezebb lehet a behatolás. Egyéni biológiai adottságoktól is függhet, hogy ki mennyire rugalmas ott alul. Akkor még attól is függhet, hogy ki mennyire van "bejáratva". Nyilván, aki kevésbé, az sokkal szorosabb, mint aki rendszeresen szét van hajtva nagy vastaggal. Nem mindenki egyformán könnyen és gyorsan tágul, teljesen egyéni dolog ez mindenkinél. És szituációtól is függ. Meg a partnertől is. Minél jobban felpörgeted, felhúzod, begerjeszted, csúcsra járatod, annál könnyebb dolgod lesz utána.
dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég, ha a párom hozzá ér a popómhoz. Azonnal nedves lesz és már táncolhat bennem a farka
dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy újjam megy be, sikosítoval csinalom kb 30 percig. Becsusszanna?
dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 everlight ***** válasza:
100%
Hát farokvastagságtól is függ.Kifejezetten vastag farkak nyilvnán nehezebben mennek be síkosítás ellenére is.
dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont úgy látom, mint

#5 és #8.

Én uni/passzív vagyok, és izgat a vágy, hogy végre megdugjon egy szimpi férfi! Azonnal fel tudok különféle, megfelelő alakú, vékony tárgyat dugni magamnak, pusztán egy kevés nyál kell hozzá, tehát síkosító nélkül is, annyira baszatnám már magam... Vágyom rá, hogy a fenekembe felkerüljön egy faszt és pláne egy élő ember, aki szimpatikus, magáévá tegyen eközben! Odaadni magamat testileg lelkileg...


Tehát így van, ahogy #5 írja, az egyik döntő tényező a vágy arra, hogy faszt kapni popsiba. Ha a vágy megvan erre, izgatottan átengedi magát a passzív az aktívnak, és lazán beengedi a végbélzáróizom. Ez az egyik fő tényező az ellazuláshoz.


Na de egy vastagabb...? Hát nem tudom... Ha végre megdugnának vékony farokkal, lehetséges, hogy fokozatosan az egyre vastagabbat is be tudnám fogani, aztán lehet, hogy már 5 centi átmérőt sem bírnám, erről már lövésem sincs...

dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!