Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan lány aki szüzen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki szüzen arra vágyik hogy egy kapcsolatban alárendelt legyen és használva legyen a pl.: szája, popsija, de a puncija szüzességét nem adja oda, majd csak az igazinak?

Figyelt kérdés

Létezhet olyan, hogy csak akkor érzi jól magát, ha valakinek az úgymond ribije és használják őt, viszont a szüzességét tartogatja?


Légyszi csak egyszerűen válaszoljatok kommentben vagy pm-ben és semmi véleményformálás. Szeretném tudni, hogy ez igaz-e.



2023. febr. 17. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem valószínű.
2023. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én 5 hónapig bírtam úgy anno😅
2023. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Millióból egy talán, de azt mondanám inkább nem, két okból sem:

1) Aki ennyire vágyik a szexre, intimitásra az nem marad sokáig szűz 😂

2) A szubmisszív nők nem rendelődnek csak úgy alá bárkinek, csak akihez vonzódnak, akire felnéznek. Szóval attól a pillanattól kezdve az "igazinak" fogja tekinteni és ott már minden is lesz.

2023. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen szinten alárendelve nem hiszem.
2023. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem,de még olyan se aki nem vár a szüzesség odaadásával és egyből alárendelt akarna lenni...

Aztán kitudja,nem gondolom,hogy annyira visszafogott lennék,de néha olyan sztorikat hallok a mostani kiscsajokról a szemem kiesik.

2023. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mennyire gyakori ez, szerintem azért nem ritka. A vágy biztosan nem, hogy kiéli-e úgy, hogy közben szűz marad, már más kérdés.


Én ilyen voltam, viszonylag fiatalon, 20 évesen jöttem össze a leendő férjemmel, pár gimis tiniszerelmet leszámítva az első komoly kapcsolatom volt, és házasság előtt elvi okokból nem feküdtünk le, de az elejétől volt finomabb petting, később meg, főleg miután megkérte a kezem, volt sok más, ujjazás, orál, stb, kb csak szex nem


Ő ösztönösen domináns személyiség, meg tinikora óta izgatta a bdsm, én meg tipikus jókislányként semmit nem is tudtam ezekről, de szépen lassan belevitt, eleinte finoman, lefogta a kezem, húzta a hajam, stb, aztán mikor látta, hogy élvezem, egyszer rákérdezett durvább dolgokra is, hogy mit szólnék hozzá, és csak attól, ahogy mesélt arról, hogy elfenekelne, vagy megkötözne, csöpögősre izgultam, kb mindenbe belementem, amit csak felvetett.


A jegyesség egy éve izgalmasra is sikeredett, rendszeres volt, hogy megkötözött, elfenekelt, vagy másképp kínzott, keményen szopatott, vagy erőszakkal ujjazott, én meg mocskosul élveztem. És közben technikailag mindketten szüzek voltunk.


A házasság után meg pláne elszabadultak a dolgok, de ez már másik történet :P

2023. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Azt nem tudom hogy létezik e. Honnan is tudnám, hiszen nem ismerem az összes szüzet a világon.


Én csak azt tudom mondani hogy szűz ismerőseim egyáltalán nem ilyenek.


Illetve én sem. Már csak azért sem mert ehhez bizalom kéne. Honnan kéne elhinnem hogy ha kikötötöz nem gondolja meg magát és dug meg mégis?? Ha nem lennének bizalmi problémáim nem lennék szűz.


Szóval nem tudom létezik e ilyen lány, ha igen akkor esélyes hogy már nem is akar szűz maradni. De azt tudom hogy a környezetemben nincs ilyen.

2023. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
32 éves nő vagyok. alá vagyok rendelve a 38 éves pasimnak. vigyáz rám felügyel stb. meg hát az van amit ő mondd. de én ezt természetesnek veszem. az én családomba legalábbis igy van és igy nevelkedtem. mindig az volt amit apám és a 2 bátyám mondott.
2023. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!