Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan aktív, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan aktív, aki ezekre is izgul?

Figyelt kérdés

Van olyan aktív(top) aki szereti szopni a passziv(bottom) partnerét és szájába engedve a spermát le is nyeli azt?

Sőt ettől lesz igazán kemény és kívánja meg a dugást?

Ehhez az kell, hogy a passziv alkalmas legyen a merevedésre és tudjon élvezni is.



dec. 28. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nálam ezek simán játszanak
dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Persze, azért ebben semmi különleges nincs. Nekem csak azzal van probléma, amikor engem akar valaki dugni. Bár azzal se mindig.
dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

2


Ha az belefér hogy dugjanak is akkor uni vagy.

dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha bejön a srác igen
dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nálam csak a csók tabu. :) ahhoz nagyon jó illatos száj kell. De egy ilyen nekem belefér ,igaz eddig nem volt olyan passzív partnerem aki elélvezett volna a számban…

25

dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Persze, csak miután elment ne finnyáskodjon és engedje, hogy jól megbasszam a kis popóját.38F
dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy full passzív vagyok, engem is szopott le a párom. Utána pedig igen hosszan kefélte a popsim
dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én imádok orálozni.nincs mit tenni szeretem a szép fényes rózsaszín makkocskákat,azt is amikor a "szemecskéjén "kirobban a fehér örömcucc
dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6 os válaszoló

De jó lenne egy olyan aktív mint te :)

dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szolnok környékiek szophatnak engem is :) 27 vagyok,25 éves korig írhattok
dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!