Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A planetromeon lévő temérdek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A planetromeon lévő temérdek lábfétises ember valójában nem is lábfétises, csak a ronda arcát erre hivatkozva akarja eltitkolni?

Figyelt kérdés
dec. 29. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ronda arcom van és nincs lábfétisem. Teóriád cáfolva.

Ez most nem jött össze. Majd legközelebb.

dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Jani Belucci ***** válasza:
65%
#1: Nem is azt állította a kérdező, hogy minden ronda ember lábfétises, hanem hogy sok lábfétises valójában csak ronda és ezzel próbál több partnert bevonzani. Nagyon más a két állítás.
dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
2. Nem is játszottam meg soha, hogy lábfétisem van, csak nem volt kedvem kisregényt gépelni. Tehát a teória továbbra is cáfolva.
dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Tehát továbbra sem rád vonatkozik a kérdés. Komolyan ennyire nehezedre esik értelmezni??
dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
4. És nektek ennyire nehéz valami bizonyítékot felmutatni?
dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lábfetises vagyok és a lábam is a profilképem, emelett 90%-ban azt mondják helyes vagyok, a maradék 10% sem rondázott le csak nem lábfétisre keres😃
dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, újabb cáfolat a kérdező anekdotikus érvélési hibájára. Neeeeeeeeeeeee

Most mi lesz? Megint törheti a fejét órákig, hogy milyen kérdést írjon ki a melegek egy csoportjának démonizálására, mert nem tartoznak a tipikus b*zi szépségideálba.

#lmbtq#elfogadás#loveislove

dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Beszélgethetünk itt érvelési hibákról, csak ugye előbb értelmezni kéne hogy mi az az állítás ami ellen vagy mellett érvelünk. Én ebbe kötöttem bele. Nem gondolom, hogy a kérdező felvetése bármilyen módon is valid lenne. De az első válasz nem cáfolata a kérdező állításának logikailag.
dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor bocs.
dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

5, Nekem nincs mit, nem vagyok lábfétises, pont ezért nem tudom cáfolni a kérdezőt. Világos, hogy te azt szeretted volna, hogy hozol egy ellenpéldát, és akkor kész, meg van cáfolva, mindenki mehet tovább.

Ez mind szép és jó, baj sincs vele, mert a kérdés egy hülyeség, ellenben nem sikerült felfognod a mondatot, és azt megcáfolnod, csak két irreleváns mondatot tudtál leírni aminek köze sincs a felvetéshez.

dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!