Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már dolgod így pasival?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgod így pasival? (homo kategória)

Figyelt kérdés
Mondjuk először nem is vettél észre rajta semmi egyértelműt de később elárulta, hogy autista. Másabb volt a szex?
dec. 29. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Igen,nálam autista volt.Azt se tudta mi van kb..Nyalta a gázcsövet meg nyikorgott míg seggbebasztan..Lakótárs mutatta be.Végén szarrá élvezten az arcát.Olyan lelkesen nyelte
dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Volt már ilyen partnerem, nem sok különbséget éreztem
dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem csak olyan volt, hogy azt hittem autista, de aztán elárulta teljesen ép. Megdöbbentő volt.
dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Manapság mindenkire ráaggatnak valami jelzőt, ha egy kicsit is eltér az átlagtól. Nagyon kevés valódi autista van.
dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4, sajnos egyre több az autista, és nem csak azért, mert javultak a diagnosztikai módszerek. Több aspergeres autistával is találkoztam már, és tanultam némi pszichológiát is.

Elvileg hamarosan csinálom egy sráccal, elmondása szerint ő aspergeres autista, papírja is van róla egyébként. Írásban olyasminek tűnik, de igazándiból élőben derül majd ki, hogy ki is ő, és hogy milyen a szex terén.

dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!