Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan dolog amit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan dolog amit nem tettek meg a párotoknak a szexben? Ha igen mi? Leszbikus kategória!

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen dolog, legalábbis nem kért tőlem egyik párom sem extrém dolgot, így nem kellett semmire sem nemet mondanom.
2020. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még ilyen.
2020. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
69. Egyszerűen nem megy... Nem megy, hogy más arcába toljam az alfelemet. De az sem menne, hogy élvezkedés közben élvezetet nyújtsak...
2020. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérte hogy beszeljek hozzá szex közben... megprobaltam de nem nagyon ment
2020. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. Mindenben benne vagyok. Vagy legalábbis amit eddig akartak velem. 18L
2020. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A beszéd az nekem se megy annyira, csak néha,de akkor is csak az,hogy arra hergeljem,hogy engem csináljon,fordítva nem. Tehát pl. az nem menne,hogy ,,most szétujjazom a lucsks puncidat".
2020. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én valószínűleg prűdnek számítok, pedig napi egy átlagosan megvan vagy 10 évemből az életemből. :D

Se mocskos beszéd, se anál, se bdsm nem érdekelnek és ha próbálkozom is velük vicc kategória. Kivéve anál, ott amúgy mondtam, hogy annyira nem érdekel, arra keressen mást, mert nekem nem.

Én csak simán szeretek kényeztetni és azt is ha engem, lehetőleg hosszú előjátékkal, a műsorozás nem izgat mellette. :D

2020. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
A 69 nálam sem megy. Eddigi partnereim mondjuk nem akarták, nekem szabályosan nem tetszik. Főleg nem az anál része a dolognak. Nem érdekel, nem izgat, és nem is tetszik. Kipróbálni pedig nem is akarom.
2020. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom a 69 ilyen mumus. Szerintem nem kötelező análozni közben.
2020. nov. 5. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nem engedtem felcsatissal a popómat megdugni.
2020. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!