Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan segíthetnék anyukámnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék anyukámnak feldolgozni, hogy már 29 éves vagyok,és több időt szeretnék most szánni a páromra, mint rá? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Anyám nagyon érzelmes típus, és kifejezetten nehezen dolgozta fel, amikor először a bátyám, harom éve meg én elköltöztem. Tavaly outoltam neki, nehezen kezeli, apu nem tud róla. Közben lett egy kapcsolatom, amivel az a nehézség, hogy a srác pesti, én meg Berlinben lakom. Most a karácsonyi szünetben tudnánk a legtöbb időt együtt tölteni,ilyenkor meg nekem mindig olyan ciki, ha este nem megyek haza, így gyakran kamuzgatnom kell, hogy hol voltam. Anyám mondjuk tud már az egészről, ő viszont áldozatnak tekinti magát, mert itt őrzi a titkomat, de apámnak nem akarja elmondani, engem is lebeszél róla, hogy outoljak neki.


Ezt viszont sajnos az én kapcsolatom is megszenvedi. Ottalvás után mindig meg van bennem, hogy indulni kell haza. Valahogy az a problema all meg fent, hogy en sem tudtam teljesen elfogadni magam, vagyakozom egy idealis csaladrol, gyerekekkel. A nyári időszakban, pláne mikor volt a pride, nem voltak meg ezek az érzések, ünnepekre erősödtek fel.


Amúgy korábban azt csináltuk, hogy vagy a párom jött ki hozzám, majd Home Office-ból dolgozott, vagy én mentem haza, de nem szóltam róla az otthoniaknak, hazudnom kellett. És engem is olyan rossz érzéssel töltött el, hogy itt vagyok Budapesten, de mégsem mehetek fel hozzájuk, mert akkor hogy mondjam el, hogy csak egy ebédre ugrottam haza.


Szóval a dilemmám sokrétű: egyrészt ott van az, hogy nehezen szakadok el a szüleimtől, nem nagyon tudok nélkülük tervezni, a párom nem érzi azt, hogy ő lenne a legfontosabb, anyam de meg en is kuzdunk az elfogadassal, apám nem tud az egészről semmit.



jan. 3. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Próbálj kigyógyulni ebből a kórból. Egészséges hetero emberként nem lesz ilyen gondod
jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valami egyéb hasznos tanàcs?
jan. 3. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan heteróként szólok hozzá, bár nem hinném, hogy nagyon más lenne a megoldás egy ilyen szituációban, de sajnos ilyenkor szívtelennek kell egy kicsit lenni. Egy nagy beszélgetés mehet ebben a témában, és akkor abban le is fektetni, hogy egész egyszerűen felnőttél, saját életed, párkapcsolatod van, amikre muszáj több figyelmet fordítanod, ha azt szeretnéd, hogy előre haladj. Ezt neki is szükséges elfogadnia. Ugyanis ez a te érdeked. A szüleink nem lesznek mindig itt, fel kell építeni a saját egzisztenciát mind anyagi, mind párkapcsolati téren.
jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez volt. Leültem anyukámnak és elmondtam hogy el szeretnék költözni de még tartjuk a kapcsolatot. Nem tehet ellene semmit. El kell fogadnia hogy felnőttel
jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőjél fel.
jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 steven95 ***** válasza:
Felnőtt vagy. Apádnak meg el kell mondanod egyszer, anyukád miatt is, mert anyád most akkora tagadásban van mint Te 10-20 éve. A zavaró "kamuzgatás" így fog véget érni, máshogy nem.
jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!