Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azok a melegek, akik ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a melegek, akik ki akarják sajátítani a másikat, miért teszik ezt?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos ilyen a párom, és nagyon gondolkozom azon mi legyen. Kb zavarja, ha nem töltöm vele az egész napot, mert a családommal is vagyok. Zavarja az is, ha nem úgy történik minden ahogy ő akarja, hiába tudom megindokolni miért lenne úgy jó stb


Vélemények?



jan. 4. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nárcisztikus, meg bejátszhat más mentális dolog is, annyi hogy ez jobb nem lesz, megpróbálhatod jobb belátásra bírni, de az ilyeneket nem lehet. Vagy elfogadod ilyennek, vagy csak konfliktus lesz, ja és bennük az a legjobb hogy attól, hogy kisajátít, még így is képes lesz eldobni ha neki valami nem tetszik.
jan. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért teszi ezt, mert fosik attól, hogy hideg létére egyedül marad.
jan. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Súlyosan önbizalomhiányos és kötődési problémái vannak. Gyerekkorban nem kapott sem figyelmet, sem szeretetet és rácsimpaszkodik arra, akinél látja,hogy kedves vele.

Ez csak rosszabb, ahogy halad az idő.Egyébként rengeteg meleg és nemcsak meleg él megszokásból,kiszolgáltatottságból olyan "kapcsolatokban" ahol ilyen mérgező viszonyok vannak. Nem akar, vagy nem mer lépni, közben elmegy az idő és esetleg megfosztja magát attól, hogy megismerjen egy olyat, aki mellett szabad és ami még fontosabb - egyenrangú !

jan. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet ez borderline? Én szívből szeretem, nehezen szakítanék vele. Ő viszont többször is bejelentette már, hogyha nem töltök vele elég időt-kb így is naponta találkozunk-lehet szakít. Rengeteget is segítettem beki az elmúlt időben, elvárnám, hogy hálás legyen egy kicsit. Ő meg: akkor inkább nem kér meg már semmire, ha én elvárom, hogy mindenért is hálás legyen..
jan. 4. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

#4

Segíteni önzetlenül szokás, pláne a párodnak. Ez nem egy üzleti megállapodás, hogy bármit elvárj érte, jesszusom.


Szakítsatok.

jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5) azert van kulonbseg aközött, hogy mondjuk elintezem a bevasarlast, vagy hogy egesz nap zsakokat pakolok a varos egyik felebol a masikba, mert amugy nincs mas helyettem, aztan ha rossz helyre kerul en kapok ki. Probalok sokat kommunikalni a parommal, remelem mentheto meg.
jan. 4. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!