Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Számotokra a párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra a párkapcsolat együttélést is feltételez?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a távkapcsolatról, működhet így is egy kapcsolat? Illetve ha kapcsolatban vagytok, hány évnek kell eltelnie, mire felmerül az összeköltözés?

jan. 5. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Én a párommal távkapcsolatban vagyok. Én Pesten vagyok, Ő 40 km-re. 2 hetente tóltöm Vele a hétvégét. Akkor jól megkefél, szopat és fistel. Nagyon jól működik.
jan. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Eddig ha kapcsolataim voltak, akkor igen,vele is éltem,közösen. Évek múltak,kapcsolatok múltak, idősebb lettem és már úgy vagyok vele,hogy nem élnék tartósan senkivel.

De kapcsolatot szeretnék,de összeköltözést már nem.Ettől még lehet nagyon jó egy kapcsolat,persze,ha ugyanott lakunk,mert azért nem csak hétvégén szeretnék vele találkozni :)

jan. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jani Belucci ***** válasza:
70%
Számomra evidens, hogy ha valakivel hosszú távon gondolkodom, akkor előbb utóbb együtt élés lesz a vége. Nem tudnék távkapcsolatban élni.
jan. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi esetünkben 3 év után jött az összeköltözés, de azelőtt is nagyon sok időt töltöttünk együtt
jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolatok az esetek többségében nem működik vannak kivételek de az erősíti a szabályt. Ha nincsenek kitűzve határidők hogy mikor költöztök egy városba vagy össze akkor semmi értelme. Sok férfi így ússza meg az elköteleződést vagy épp több párhuzamos kapcsolata van főleg ha a munkája megköveteli a folytonos mozgásban levést az országban. Ha együtt voltatok mielőtt távkapcsolat lett az más mert ott eleve van bizalom ismeritek egymást és ha elég erős a kapcsolat akkor megvárjátok a másikat. Induló új távkapcsolatnál óriási a rizikó hiszen meg kell ismerni egymást az meg nem fog menni heti, havi találkozással és így a bizalom se tud kiépülni úgy ahogyan kell. Pár napra mindenki megtudja játszani a csoda nőt/férfit és a legjobb oldalát mutatni. Van pár ismerősnőm akik nagyon megjárták így. Én nem mennék bele. Óriási érzelmeket lehet megélni a várakozás vágyódás által és pont emiatt óriásit lehet koppanni ami miatt majd nem győződ összeszedni magad hiszen mindig ott lesz a kétely hogy mi lett volna ha. Ha az illető kerüli a témát azzal kapcsolatban hogy fűzzétek szorosabbra a kapcsolatot érzelmileg nem elérhető kerüli az összeköltözés vagy egy városba költözés témáját ha sokszor nem elérhető nem válaszol a hívásokra mindig dolgozik vagy épp minden héten betegek a szülei testvérei stb. vagy a hobbijával foglalkozik csak folyton a barátokkal programozik nélküled akkor felejtsd is el mert a másik hazudik mint a vízfolyás és neki ez csak szórakozás de semmiképp sem kapcsolat.

Az összeköltözés meg rajtatok múlik ha már egy városban éltek erre nincs rossz vagy jó időpont amikor úgy érzitek akár lehet ez pár hónap pár év de lakva ismerszik meg a másik. :) A mostani férfiakkal nem igen mennék bele ilyenbe nagyon sok a szélhámos persze a nők között is de ők nem ebben a kérdéskörben verik át a férfiakat. Minél előbb teszteld le az illetőt ne húzd az idődet.

jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi éltünk 4 évig távkapcsolatban, de végül összeköltöztünk. Szerintem limitált ideig működhet
jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a többiekkel tudok egyetérteni. Távkapcsolatban élünk a párommal több mint 2 éve. Hónapokon belül összeköltözünk. Már a kapcsolatunk elején tudtuk, hogy ez a cél, viszont most tudtuk megvalósítani. Szerintem ha megvan egy kitűzött cél, hogy mikor tudtok majd összeköltözni akkor simán megéri belevágni és várni úgymond pár évet a másikra illetve a közös életre.
jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Együttélés párti vagyok. Nekem az úgy "KELL!", hogy ott legyen mellettem, akit szeretek. Hogy bármikor megölelhessem, bármikor hozzábújhassak, amikor akarom. Vagy amikor ő akarja. Nekem igényem van erre. Szerintem úgy az igazi. Mi kb. 1-1,5 év után költöztünk össze. És teljesen jól működik.

De ahány kapcsolat, annyiféle. Minden kapcsolat más. Tényleg előfordulhatnak olyan szituációk is, amikor jól működhet távkapcsolatként is, vagy amikor nincs igény az együttélésre, mert mondjuk mindkét félnek megvan a maga jól bejáratott, megszokott élete. Vagy nincs lehetőség valamilyen oknál fogva az összeköltözésre.

Szerintem az összeköltözős kapcsolatok kissé szorosabbak, bensőségesebbek, mélyebbek, ugyanakkor merevebbek, konvencionálisabbak, a távkapcsolatok meg kissé szabadabbak, lazábbak, rugalmasabbak, nagyobb szabadságot adnak a feleknek. De egyrészt mindkettőre van kivétel és ellenpélda is (pl. lazább együttélős kapcsolat és szorosabb távkapcsolat), másrészt mindkét kapcsolati formának van előnye és hátránya is. Rengeteg külső körülmény, dolog, élethelyzet, szituáció, belső késztetés, igény stb. befolyásolja, hogy melyik párnak milyen kapcsolat az előnyösebb. Ezt mindenki maga tudja, érzi, hogy neki mire van igénye. Számomra az együttélős az "igazi", más számára meg a különélős vagy távkapcsolat. Nincs erre (sem) biztos, tuti recept.

jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi jelenleg alig fel eve vagyunk egyutt, viszont az elet ugy hozta, hogy mi mar tavkapcsolatban kezdtuk, akkor talalkoztunk, mikor anyueknal voltam husvetkor Pesten. Mivel akkor a parom allas utan keresett, sokat nalam tudott lenni kulfoldon. Nekem ez az elso kapcsolatom, es lehet amiatt mert viszonylag huzamosabb idot toltottunk egyutt, az volt az erzesem, hogy sokkal tobb enido kell nekem, mimor egyedul vagyok, senki nem zavar, senkinek nem kell megfelelni. En valahogy sokkal jobban szeretem azt, hogy most kulon élünk, de feljarunk egymashoz, meg ha csak egy par orara is, vagy ottalvas celjabol. Meglatjuk mit hoz a jovo, jelenleg nem celom hazakoltozni Pestre, de felek is szakitani az az igazsag. Persze paromon is mulik
jan. 5. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Együttélés ha végre találok vkit.
márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!