Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legrosszabb élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb élményetek azonos nemű emberrel?

Figyelt kérdés

jan. 5. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz szájszag.
jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy kapcsolatra ismerkedtem vele és lebukott,hogy 5! gyerekes családapa.
jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Kapcsolatot keresett

3hónap után kért 1millát kölcsön, mikor nem akartam adni neki állt feljebb hogy akkor nincs meg a bizalom?

15éve volt akkor még nem mentek a mai átverések.

Kapott fél millát az óta se láttam.

jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Közösülni akart velem,holott arról szó sem volt még mikor lebeszéltük a találkát.
jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát a mostani szarós történet amiről kiírtam a kérdésem :D
jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbezéltem egy találkozást sráccal, hogy kézzel és szájjal kielégítjük egymást. Mikor találkoztunk, kicsit büdösnek éreztem a ruháját, de gondoltam, dohányoznak otthon, azért van ilyen szaga. Mikor meg nekiálltam szopni, savanxú íze volt a farkánsk és a nyelvemen éreztem, hogy túrós volt a makkja. Nem láttam, mert sötét volt és erdőben csináltunk... Amúgy rendes, aranyos srác volt, de legalább megfürödhetett volna, ha egyszer már tudja, hogy mit fogunk csinálni. Akkor a srác 18 volt, én 23
jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Régebben volt egy barátom, akinek talán rossz napja volt, nem tudom mi baja lehetett. Haza jött a munkából, se köszönés semmi, csak felemelt és hozzá vágott az ágyhoz. A kezeimet kikötözte és megerőszakolt, amikor végzett utána felhívta egy haverját és ő is megerőszakolt. Aszt mondták ha bárkinek is elmondom, akkor nagy bajban leszek. Másnap kiköltöztem az albérletből és ott hagytam, féltem.
jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3 ilyen esetem volt.


~ Még szűz voltam, valamikor 2011-2015 között ismerkedésként találkoztam valakivel, felhívott a lakására, erőszakosan rám hajtott, kvázi módon megerőszakolt volna. Csakhogy saját állólámpájával leütöttem. Sokkoláson kívül semmi baja nem lett. Kis szendének néztem ki és nem számított erre. Erélyesen közöltem: rohadtul kinyitja az ajtót és rohadtul lelépek, vagy baj lesz. Remegve nyitotta ki, egy szót sem szóltunk tovább egymáshoz. Nekem kellett egy nagy séta hűvösben vagy hidegben.


~ 19-ben elmentem valakihez szintén, nem volt konkrétan megbeszélve semmi, nem nagyon tetszett, erőltette a szexet ő is, kissé kelletlenül belementem, orálnál - kérésem ellenére - a számba élvezett. Rossz volt a farka és az anyaga is. Rövidesen mentem megvizsgáltatni magamat.


~ 22. ősszel szexrandira mentem valakihez, de szintén nem volt jó. Nem képhez illeszkedve nézett ki, nem volt jó az ágyban, és kellemetlenül erősen hatolt be. Hiába szóltam, hogy túl sok. Őt már nem tudtam lerúgni magamról, ahogyan bennem volt. Erősebb is volt. Akkora traumát okozott, hogy onnantól nem tudtam análozni senkivel és ráadásul párommal kibékülve sem működött a szex kétszer. Ez úgy történt, hogy 21-ben páromat elszakították tőlem és 23. nyáron tért vissza. Két sikertelen dugásunk volt párommal, az anális trauma és kettőnk traumája is hatott erre. De szerencsére azóta minden rendben.

jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem pont szexre gondolunk, akkor mondhatok negyediket is. Azzal az illetővel, aki elszakította páromat. 2020. évben társasági nyaraláson volt egy durva vitám párommal, az illető próbált rám hajtani, mégis kibékültünk, majd a társaság okozott problémákat, különválasztottuk magunkat 2 napra, az illető bosszúból ősszel pletykát terjesztett rólunk, egy barátomat már akkor elmarta, párom akkor még nem hitt neki, majd később rejtélyes módszerrel meghülyítette. Mindenképpen engem akart, illetve végül ehelyett tönkre akart tenni. Nem sikerült neki.
jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!