Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mi volt a legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legrosszabb élményetek párkapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Minden rendbe volt köztünk ,nagyon szerettük egymást ,de a szülei nagyon vallásosak voltak és egyszer beleolvastak a messenger beszegetésünkbe és megtudták hogy lefeküdtünk. Amikor legközelebb meghívtak magukhoz ebédelni a szülei leültették beszélgetni hogy megis hogy képzeltük stb,gondolhatod a többit
2020. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
A megcsalás - szerintem az a legrosszabb "élmény" egy párkapcsolaton belül.
2020. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nonamenickname ***** válasza:
95%
Nekem szintén a megcsalás.
2020. máj. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Fuuu annyi van h csak na... 3 es fel ev alatt... de talan a legrosszabb akkor volt mikor nem laktunk meg egyutt.

Akkor a parom meg haverkodott melegekkel a multjabol, de ugy voltam vele, h csak haverokkal van. Alltalaban ez igy is tortent. Mig meg nem jelent egy pioca es ra nem tapadt baratomra. De durvan! Elsonek csak eloadtak h haverok. De nekem furcsa volt , hogy barmit mondtam a sracra a baratom allandoan bevedte, es csak rola beszelt, es nem lehetett rosszat mondani ra... na hat megerzi ezt az ember h nem stimmel valami. ( amugy a srac fejre csunya volt, szoval nem ertem mi tetszett a baratomnak benne.)


Szoval ez kb 1,5 honapig ment , En apolo vagyok szoval valtott muszakba dolgozom. Pont ejszakaztam, es valamiert fura volt hogy a parom ( akivel mar 1 eve egyutt voltam ), olyan nagyon koran lefekudt aludni... mondvan h faradt. Ugy voltam vele h rendben, de valamit ereztem , mert kesobb lattam messengeren h fent van. Igazabol megerzi ezt az ember... szoval igy reggel 6 kor a muszak vegen beultem a kocsiba es a parom haza fele kanyarodtam... persze jol sejtettem, egy idegen kocsi allt a haz elott.

Elsonek igazabol osszerogytam... de kiszaltam az autobol es bementem a hazba... mivel emeletes a haz, igy ok fent voltak. A nappaliba szetdobalt ruhak, boros uvegek es ket pohar. Egybol tudtam mi van... igy en letettem a kulcsot a nappaliba es eljottem. Ugy voltam vele ,hogy nem fogok magambol majmot csinalni es nem leszek szanalmas.... nagyoooon nagyon duhos voltam es magamat hibaztattam, de rogton tudtam h nem en vagyok a hibas. Mert teljesen jo tars vagyok, ezt tudom magamrol!

Szoval eljottem... eljottem, de a sracnak az autojan az egyik kilincset letortem 😂😂😂mai napig titkolom h en voltam...


Mikor hazaertem es kialudtam magam , utana irtam a baratomnak h dontse el mit akar. Vagy ot vagy engem. De estig adjon valaszt. Ha pedig engem akkor ilyen soha tobbe ne tortenjen meg, mert igy soha nem alazott meg meg senki. Illetve voltak elvarasaim fele...

Egesz nap nem kaptam valaszt. Valamikor este keson atkuldott egy kepernyofotot ,amin a sraccal beszelget ,es elmondja neki h ami koztuk volt anna vege , mert engem szeret.

Szoval dobta a sracot!

Jobb is kesobb kideritettem h a srac nagyon sotet multal rendelkezik (drog, stb)... szoval azert nem adtam konnyen magam... hetekig kaparta a kuszobot... de megerte... ma mar nagyon jo a parommal a kapcsolatom... persze nekem is volt h kapartam nala a kuszobot 😂🤣😂🤣😂🤣

2020. máj. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Az egyik legrosszabb élmény nekem is a megcsalás volt, hasonló szituációban mint a #4nek. Utána nálunk is volt 'küszöbkaparás' de a volt barátom részéről, mert a történtek után persze egyből rájött, h én vagyok neki az igazi...

A másik legrosszabb pedig, h többször bántalmaztam, pl. amikor addig veszekedtünk, h végül megütöttem. Emiatt még most is bűntudatom van, pedig jópár éve történt. 26f

2020. máj. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

A legrosszabb élményem az volt, hogy mivel szerelmes voltam hagytam hogy rávegyen bármire. Így arra is hogy a legjobb barátja megdugjon keményen előtte. A pasimnak átlag kb 16cm farka volt. A haverjának 21cm tuti.


Mikor éreztem, hogy fáj kértem hagyja abba. Erre a párom odahajolt hozzám befogta a szám és élvezte ahogy szenvedek. Ez később újra megtörtént 2x is.


Szerelmes voltam és bármit megtettem csak neki jó legyen. Mellesleg nem is tetszett a haverja csak féltem ha nem vállalom be akkor elhagy.

2020. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 7 évben csak apróságokon tudtunk veszekedni nagy ritkán. Ilyenek, hogy neten olvasgattam vagy filmeztem és nem figyeltem rá, vagy csak úgy simán apró feszültségek voltak.

Megcsalás sosem merült fel, ha nagyon másik fiúra vágyunk akkor behozunk egyet közösbe, fél évente :D

2020. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Seggberaktam visongottt
2020. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!