Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A lányok mennyire könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire könnyen veszik észre egy fiún a homo/biszexualitást?

Figyelt kérdés

jan. 5. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy másik meleg, bi fiú sokkal könnyebben észreveszi, mint egy lány. Ők inkább csak akkor, ha teljesen nyilvánvaló. De ilyenkor se mindig jól. Múltkor is itt hisztizett valami luvnya, hogy az adott fiú biztos meleg, s alibi kapcsolatot akar vele, mert magas a hangszíne és gesztikulál. Mintha ez bármit meghatározna, a hangszín meg ráadásul biológiai, fizikai adottság.
jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Ahogy setal mimdent elarul. Ha ugy mint egy diva akkor egyertelmuen meleg
jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Rólam még a heteró srácok is le szokták venni, pedig teljesen konvencionálisan öltözködöm, nem affektálok, a hangom is átlagos. Azt szokták mondani nekem, hogy annyira semlegesen viselkedem a hölgyekkel, hogy nem tudnak elképzelni nővel. A semleges nem azt jelenti itt, hogy bunkó, hanem hogy abszolút nincs semmi jel, ami arra utalna, hogy az illető nő tetszik - mivel nem is. :D Megjegyzem, a hölgy barátaim nagyon szeretik, hogy a személyemben van egy férfi barátjuk, aki mellett teljesen elengedhetik magukat, mert soha nem fogok úgy rájuk nézni. Meg hát az eleve elég szimpatikus szokott lenni nekik, hogy nagyon-nagyon határozottan és hangosan kiállok a szexizmus ellen és a teljes, mindenre kiterjedő női egyenjogúság mellett, és ha kell, konfrontálódom is ezért.
jan. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért észre szoktam venni, de nem tudnám megmagyarázni miből.
jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Én örülnék, ha feltűnne nekik, de sajna nincs így.
jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem általánosítható. Egyik lány magától tudta bármilyen jel nélkül, két másik halálosan kiakadt a coming out-omtól. Bár előbbi lányról tudni kell, hogy nagy megérzésű spirituális.
jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!