Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám stimulálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám stimulálni a prosztatát, azaz a férfi G-pontot hogy közben teljesen tiszta (széklet mentes) maradjak, ugyanakkor ezáltal hatványozott orgazmust tudjak elérni?

Figyelt kérdés

Nem véletlen itt tettem fel a kérdést. Én elsősorban hetero vagyok (egy kis BI beütéssel talán) de soha nem tudnék bármit is feltolni a hátsómba saját magamnak. Ugyanakkor mégis izgat ez az ún. férfi G-pont. A volt barátnőm vitt még rá annó a dologra, ugyanis ő mindenáron meg akart engem ujjazni hátulról. Egyszer engedtem is neki, és komolyan mondom, baromira élveztem.

Viszont ez már 10 éve történt és full elfelejtettem hogy milyen előkészületeket tettem annak érdekében, hogy hátul tiszta maradjak. Ezért szükségem volna ezügyben szakszerű segítségnyújtásra, mert tanácstalan vagyok.

Mit ehetek vagy vagy koplaljak előtte egy napig és ha kell, szedjek hashajtót vagy végezzek "beöntést"?

Ami a "beöntést" illeti, milyen eszközt használjak, hogy kipucoljam magamat hátulról?


Sajnos az ánuszom baromi érzékeny, ha bármi is hozzáér, azonnal, reflexszerűen bezárulnak az izmok, ugyanakkor erős székelési ingerem támad, ha bármivel is piszkálni kezdem. Ezért tudni szeretném hogy mivel tudnám ezt a reflexet feloldani (annó a barátnőm képes volt erre, de már elfelejtettem, hogyan is csinálta - ugyanezt a módszert szeretném reprodukálni, de most kizárólag saját önmagam számára). Milyen eszközöket kéne vásároljak és hogyan tudnám felkészíteni magam az egész műveletre?


Tényleg szeretném átélni a prosztata stimulációja által elért orgazmust, de ehhez nekem - mint alapvetően análszűz embernek - szakszerű útmutatásra volna szükségem.


Ezért is bátorkodtam föltenni itt ezt a kérdést és ha kapok rá szakszerű és értékelhető választ, annak őszintén hálás leszek.



jan. 8. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A reflexet csak gyakorlással tudod kiiktatni. Beöntést tudsz csinálni pl lecsavart zuhany végével. Hogy mit vegyél azt csak a tapasztalat mutatja meg. Vehetsz mindenféle prosztata vibrátorokat csomó pénzért, de nem sokat érnek szerintem. Dildókkal kell próbálkozni, előbb nyilván kisebbekkel, de azért a nagyobbak jobbak, csak azokhoz hozzá is kell szokni, nem megy egyből. Az itteni közönség azt hiszi, hogy ez b.zis dolog, holott egyáltalán nem. A prosztata orgazmus kb 10 tovább tart és 10x intenzívebb minta a rendes, szóval aki erről lemond az a hülye.
jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"Az itteni közönség azt hiszi, hogy ez b.zis dolog, holott egyáltalán nem. A prosztata orgazmus kb 10 tovább tart és 10x intenzívebb minta a rendes, szóval aki erről lemond az a hülye."


Köszönöm és alá is írom ezt az állítást. A prosztatával az a gond, hogy olyan "lehetetlen helyen van" hogy baromi nehéz hozzáférni.

Annó a barátnőmnek sikerült hozzáférnie. Nem tudom hogy csinálta mert akkor - az ő javaslatára - be volt hunyva a szemem, igyekeztem magamat ellazítani és abszolút másra gondolni. Arra emlékszem hogy eleinte annyira finoman és gyengéden csinálta, hogy észre sem vettem. A végeredmény viszont önmagáért beszélt, nem véletlen érdekel ennyire a téma.

jan. 8. 20:50
 3/12 A kérdező kommentje:

Az igazsághoz hozzátartozik hogy a barátnőm előtte hetekig rágta a fülemet, miszerint „engedjem hogy játsszon a hátsómmal, nem fogom megbánni” meg hasonlók. Aztán nagy nehezen beadtam a derekamat, de csakis azért mert láttam hogy mennyire csillogott a szeme, amikor ezt a témát feszegettük és én ezáltal inkább neki akartam örömet okozni.


Végülis az „öröm okozás” visszafelé is hatott. Legalábbis annyira emlékszem hogy olyan orgazmust éltem át, amit azóta sem. Azért nem emlékszem pontosan a részletekre, mert az ominózus esemény előtt bevettem nem kevés „szíverősítőt” (magyarul kissé berúgtam) hogy tompítani tudjam az érzékszerveimet, mert addig a pillanatig idegenkedtem tőle hogy bárki is (az orvost leszámítva) a seggemben matasson.


A barátnőm azután mondta, hogy ruházzak be „játékszerekre”, majd ő fogja őket rajtam használni, amibe ezek után bele is mentem volna (a végső célja egy felcsatolható öves dildóval elkövetett „erőszakolás” lett volna - amit ezek után már én is pártoltam, sőt). De sajnos más dolgok jöttek akkor közbe, mi ketten pedig lejöttünk a témáról és sohatöbbé nem tértünk rá újra.


Igaz már nagyon rég szakítottunk egymással és már jópár éve egyedül élek. Jelenleg nem is vágyom társaságra, nagyon jól megvagyok egyedül, de mégis jó volna az unalmas, szürke hétköznapokat feldobni valamivel. A bohóc-polír már nemigazán opció, ki akarok próbálni valami újat. Ezért érdekel ez a „prosztata stimulálás” dolog. (A következő célom a multi-orgazmus elérése, mert állítólag a férfiaknál ugyanúgy el lehet érni, mint a nőknél a közvetlen egymás utáni többszörös orgazmust – és azt olvastam hogy ehhez a prosztata stimulálása is hozzásegít.)

jan. 8. 21:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Mozogj és egyél olyat amitől keményet kakkantasz. Utána nem lesz semmi a seggedben.

Síkosító, fokozatosság.

Ja, én sem vagyok buznyák.

jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 4

"Mozogj és egyél olyat amitől keményet kakkantasz. Utána nem lesz semmi a seggedben.


Síkosító, fokozatosság.


Ja, én sem vagyok buznyák."


Nekem aztán édesmindegy hogy ki "buznyák" és ki nem. Én úgy gondolom hogy inkább keveset kéne enni és inkább hashajtózni és beöntést csinálni. (Mondjuk úgy hogy koprofób vagyok, azaz fóbiásan írtózom a széklettel való érintkezéstől, nem véletlen offoltam annó barátnőmnél az anális szexet, de ő ezt nem akarta megérteni és ezért meg is haragudott rám. Próbáltam győzködni hogy ez nálam igazából a tisztaságmánia egy formája, de nem akarta megérteni.)


Ha sok rostosat eszek, amitől "keményet kakkantok", akkor előfordulhat némi "maradvány" a végbélben, amire én gondolni sem akarok.


Az elsődleges cél, hogy legyek tiszta "ott hátul".


A másodlagos cél, hogy végre elérjem azt az árkozott prosztatát, amit annó a barátnőm valahogy el tudott érni és amitől akkorát élveztem, mint ide Lacháza.

jan. 9. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is mindegy,h ki micsoda csak azért írtam mert kihangsúlyoztad, h elsősorban hetero vagy....


Amúgy meg pont,h tévedsz. Csak hogy nevén nevezzük a dolgokat: a hashajtótól és a beöntéstől a szarból fos lesz. És biztos, h olyan lesz bármit is dugsz oda. Nagyon sokszor kell ahhoz beönteni, h teljesen tiszta legyen. Ha olyat eszel amitől nem puhányat nyomsz nem marad vissza semmi. + ha vmit mozogsz is akkor a szervezeted felhasználja a benne lévő maradék vizet és még keményebb lesz a cucc.

A rostot székrekedés ellen (is) ajánlják. Szóval nem olyat fogsz kierőlködni tőle mint a bot és biztos marad némi nyoma.

Egyéb: húzz gumit a segédeszközödre akármi is az, kesztyűt a kezedre és gyakorolj lassan szorgalmasan. Akkor nem is érintkezel a cuccal és előbb-utóbb a fóbiádat is legyőzöd v megtanulod kezelni.

jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Köszönöm a jó tanácsokat. (Kicsit még mindig van bennem egy kis szégyenérzet a kérdés föltétele miatt, ezért töröltem is a saját kérdéseim közül, csak amúgy utólag jöttem ide vissza).


De ez az "anál dolog". HOGY A FENÉBE TUDJÁK AZOK MEGOLDANI HOGY FULL TISZTA LEGYEN, AKIKNÉL EZ A NAPI RUTIN? Mégis onnan jön ki a Kula bácsi, nem?


Számomra a legundorítóbb dolog, amivel csak véletlenül sem akarok fizikailag érintkezni - legalábbis a szarást leszámítva. Mindig is érdekelt hogy azok, akik képesek az "ánusz nyelvvel történő izgatását csinálni" azokban nincsen-e véletlenül némi "koprofil" vagy "koprofág" hajlam?


Ugyanakkor mégis érdekel, hiszen nem bírok napirendre térni fölötte, mert szeretnék végre eljutni ahhoz az átkozott prosztatához. De azt sem tudom, hogyan kezdjek hozzá - úgy hogy magamnak csinálom és el tudjak jutni a prosztata stimulációjához - mindezt tisztán és fájdalom mentesen.

jan. 23. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Egységes tanácsot erre adni nem lehet, vagy, akinek nincs aranyere például, másnak enyhe, és van, akinek komolyabb szintű. Bennem is vannak kérdőjelek. Amikor lány simizte az ánuszom, iszonyú jó volt, pedig csak ruhán át csinálta. Magamat hiába simogatom ott, semmi hatása. Tárgyakat dugok fel, semmi hatása. Bizonyos mozdulatokra (amikor tárgyat helyeztem fel) bepisiltem. Ha kerestem a prosztatám, inkább kellemetlen volt.

Ellenben ha valódi fasz kerülne ánuszomba, szerintem élvezném, ha az viszonylag vékoynabb fajta. Akkor talán spontán inger érné prosztatám. Saját magamnak hatástalan, máskor kissé kellemetlen.

jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld, mikor kakkantottál egy normálisat, nem hígat. Utána a zuhany csővel, esetleg abba dugsz egy darabka műanyag csövet és kimosod kicsit a lukad tisztára. Nem sokáig és nem sok vízzel !

Biztonságból húzzál gumikesztyűt, és ha látod tiszta, akkor nem kell tovább a kesztyű. DE ! Magadnak nem fogod azt elérni, amit a barátnőd okozott, mert kell a szexuális inger, és az ellazulás hozzá !

Igaz amit írtak, hogy legjobban egy hús-vér farokkal élveznéd a leg jobban!Akkor van aki előtte ingerli az ánuszod, és a záróizom szépen elernyed, be tudod fogadni egy nem vastag dákót, ami eléri a prosztatádat biztos ! Csak semmi buzulás, ez prosztata masszázs ! :) :)

jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mondtam az elején hogy van bennem némi BI hajlam (azaz valamiért már tinikorom óta bejönnek a jótestű, nagymellű, igazi nőnek látszó "farkangyalok" (azaz shemale-ek, japánul futanari) de ez a vonzalom idáig nálam csak plátói volt, de sokszor agyaltam azon, hogy milyen jó lenne, ha egy ilyen "megcsinálna". :)


Mellesleg valóban igaz az is, hogy más az, ha az ember magának csinálja és megint más, amikor valaki más. Valószínűleg ez amiatt van így, mert az ember maga számára nem okoz izgalmat, mert ismeri a saját mozdulatait, ellenben ha egy idegen test műveli ezt, akkor már nem tudja hogy mikor mire számíthat, és már alapjába véve ez okozza magát az izgalmat. (Ezt nem tudom másképp leírni.) Ráadásul erre közrejátszanak azok a hormonok is, amik szexuális együttlét során termelődnek az ember agyában és amik fokozni tudják az izgalmakat és magát az orgazmust is. A barátnőm annó pontosan tudta ezt.


Nagyon úgy néz ki, hogy ez az "egyéni örömszerzés" nem fog összejönni sajnos. Ehhez minimum egy partner kéne, de jelenleg úgy vagyok, hogy nem vágyok mások társaságára, még pár órányi intim együttlétre sem (pénzem sem volna rá), úgyhogy inkább kivárok és bízom abban hogy a jövőben találok majd olyan partnert (legyen nő, vagy farkangyal) aki hozzásegít engem ehhez az élményhez.

jan. 24. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!