Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet elérni hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni hogy a haverom belássa hogy Ő is meleg vagyis legalábbis van benne hajlam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden: kb másfél évig szinte heti szinten volt hogy kivertük egymásnak én meg kényeztettem is.

Igaz mindig kapott érte valamit. De nem hinném, hogy akiben nincs meg bizonyos szinten legalább a melegség, az engedné.

Utóbbi időben viszont sajnos bármit teszek mondok a válasza nem😞 Pedig amikor ez volt volt bnője is most nincs.

Néha tök jól elvagyunk néha meg nekem esik pl. ma mivel úgy beszélt velem tettem az exére egy megjegyzést és még én voltam a szemet, lehet még mindig szereti

Kérdésem az lenne, hogy lehetne rá ébreszteni hogy ha van benne ez nem szégyen es együtt boldogok lehetünk?



nov. 26. 04:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Türelemmel. Sokunknak évekbe tellett. Főleg biszexek között, akik évekig csak csajoztunk. Mire beláttam, hogy biszex férfi vagyok. Sokféle gát lehet: társadalmi elvárások, családi elvárások, szégyenérzet emiatt, pletykás falusi közeg, munkahelyi / iskolai kiközösítéstől való félelem, ha kiderül, stb.


Szerintem nap mint nap próbáld előhozni a témát, kivéve, ha aznap irritálja, és kérdezd meg, mikor mi esne neki jól egy férfi társaságában. A beszélgetés segítheti az önismeret mélyítését, az önmagával való szembenézést.

nov. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1 es válaszoló

Jól leirtad :)

nov. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi mind2nek írtam 1. Pm-et

Igen egyébént félhet sok dologtól szülők erősen szélsőjobbosok meg a baráti köre is. Ő is próbálja ezt mutatni de ilyenkor nevetek magamban h nem hinnem kölyök 😂

nov. 26. 05:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,mert lehet benne valami.De inkább biszex,mint meleg.
nov. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
akkor tipikus fideszes😂 inkabb hagynam a picsaba, mar csak ezert is.
nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet erőltetni. Én nem invesztálnék ebbe a kapcsolatba, ha mostanában folyamatosan nemet mond. Ez nekem enyhébb biszex hajlamnak tűnik. Belőlük lesznek a családos kép nélküli profilok Grindr-en. Nekem is volt ilyesmi haverom, egy időben rendszeresen dugtunk, aztán bekölzölte egyszer, hogy ő a lányokat szereti és pont. Rá hagytam. Azóta gyereke meg felesége lett.
nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Várj és rafog ébredni! Nekem is sok idő volt főleg hogy biszexuális vagyok. Igy nagyon nehez volt de végül leküzdöttem! Féltem hogy emiatt utalni fognak esetleg a pokolra jutok (ez attól függ hogy keresztény e)De ma mar tudom es boldog vagyok
nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe bi, szóval nem lesz "főállasú meleg", kapcsolatra veled meg végképp nem lesz nyitott.


Ha nem akarod elcseszni a barátságod vele, ne eröltesd a dolgot.

nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen ebben nagyon igazad van
nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Haverod tuti biszex, csak lehet rájött már, hogy amit csinált, azt hetero nem csinálja es most azon agyal.
dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!