Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki rajtam kívül még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki rajtam kívül még szintén hetero és ki fog menni a 2024-es pridera ami majd remélhetőleg nyáron lesz?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, habár elég nyitott, de nem vonzódom a férfiakhoz! Viszont, idén lesz az első Prideom reményeim szerint, mivel ami politikai szinten éri a melegeket, az a támadás számomra elfogadhatatlan, ezért én magam is ki fogok oda menni! Van még olyan heteroszexuális, aki hasonlóan fog tenni idén?
jan. 11. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Rossz kategória
jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Rajtad kívül a ballib törpepártok támogatói és a magukat heterónak valló homik vonulgatnak.
jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

Nem fogok kimenni. Még csak az kéne, hogy azt higyjék, hogy meleg vagyok.


Ha a homoszexuálisok nem csinálnák a hepciát és szépen csendben a hálószobájukban élnék ki a melegségüket, akkor nem bántaná őket senki sem. Persze, hogy ellenszenvet vált ki a heterókból, hogy mindenhonnan már a pride, a szivárvány meg a homoszexualitás ömlik kifelé. Mindenhol ez van. Facebookon, Instán, Tiktokon, a Whisper Ton félék uralják az internetet és szerintem nem jó példát mutatnak az emberek, különösen a fiatalok felé.


Mindig is voltak homoszexuálisok, de régen ez nem volt ekkora divat, hogy mindenhonnan ez jöjjön szembe az emberrel.


A másik meg, hogy miért akarják, hogy pl. én heteróként elfogadjak egy olyan dolgot, ami nem tetszik nekem? Ne akarják rámerőltetni magukat. És ez a pride ez pont erről szól, hogy ráerőltessék magukat, mert "őket el kell fogadni." Ha szépen csendben élnék az életüket akkor senki egy rossz szót se szólna rájuk, de az ilyen megmozdulásokkal nem csoda, ha csesztetik őket.

jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Kimegyek, mert a fidesz elleni tüntetésként fogom fel.
jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincs
jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
A politika az egyik szélsőség, a Pride a másik. Melegként távol tartom magam mindkettőtől.
jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Kimegyek, mert a fidesz elleni tüntetésként fogom fel."



na végre valaki !!!!!

jan. 11. 21:09
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

Na most nem politizálni akarok, de nagyobb bajok is vannak, mint ez a homoszexuálisok dolog.


Ha kimegy az ember az utcára, akkor nehogy már a melegek hátrányos megkülönböztetése legyen az ok! Ez annyira huszadrangú, hogy inkább századrangúnak mondanám.


A 27%-os áfáért, a k*rva magas árakért, az egyéb adókért, a mosdatlan kórházakért, a megszűnő szakrendelésekért, a Balaton kisajátításáért és a béka segge alatti oktatásért senki nem megy utcára?


HAHÓ EMBEREK! Ez a pride dolog kivisz az utcára, de a megélhetésed, a gyereked oktatása és a környezeted pusztítása nem is érdekel??


B+ ez röhejes, amit az emberek csinálnak....

jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem azokat a válaszolókat, akik nem akarják elfogadni a melegeket de mégis ebben a kategóriában olvasgatják a kérdéseket. Az oké hogy másnak hazudnak, de legalább maguknak ne hazudjanak.


A kérdésre válaszolva, én meleg vagyok amúgy, de ott leszek.

jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
76%
Inkább átállna a Magyar Francia jellemre, és gyújtogatva Tüntetne,
jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!