Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az átlagosnál vonzóbb meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagosnál vonzóbb meleg fiúk promiszkuisabbak/inkább alkalmiznak és kalandoznak, mint hogy párkapcsolatban legyenek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? Szerintem igen, én úgy tapasztalom, hogy azok a melegek, akik sikeresek a kinézetük miatt (heterós megjelenés, jóképű, és/vagy izmos), sokkal inkább kalandoznak és alkalmiznak. Legalábbis társkeresős profilok alapján. Eddig egy kivétellel találkoztam eddig. Azok, akik kifejezettem párkapcsolatot szeretnének szerintem kevésbé heterósak, kevésbé izmosak és magabiztosabbak, vagányak, inkább feminin vonásaik vannak a külsőt illetően.

jan. 14. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem is így van
Nem látok összefüggést, szerintem nem igaz
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Heterós megjelenésű és jóképű vagyok. Aktív. Nem vetem meg az alkalmit és úgy vagyok vele amíg nem találom meg a párom addig szabad a pálya. Így eléggé tűnhet úgy hogy sok heterós srác csak egy lyukat keres akibe lehet üríteni pedig ez nem feltétlen jelenti a teljes valóságot.
jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Vagy akik relatíve jól néznek ki, és kapcsolatot keresnek, azok már párkapcsolatban vannak. Párom és én szakállasak és kopaszok vagyunk, heterós megjelenés. A párom egy hegy méretű kigyúrt állat, az én alkatom meg inkább atlétikus. Szerintem a személyiség sokkal inkább számít abban, hogy ki mit keres.
jan. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es, de akkor te is főleg alkalmizol, gondolom kihasznalod, hogy jóképű vagy és emiatt sok a lehetőség kalandra, és nem azt tünteted fel első sorban, hogy hagyományos párkapcsolatot keresel, hanem "ami alakul". Tehát gondolom a profilodban nincs kiírva, hogy szeretnél párkapcsolatot, és ha rá is írsz valakire, nem ezzel indítasz.
jan. 15. 17:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki helyes, az kihasználja a lehetőségeket és az arra vevő srácokat. Nem vagyok csúnya, de mindig komolyabbat kerestem.
jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóképű és minden szempontból vonzó pasi vagyok!

Tapasztalataim szerint úgy gondolják legtöbben ahogy írtad kérdező,hogy a magamfajta meleg pasi csak kalandra vágyik és ágyról ágyra vándorol!

Pedig nem,pont ellenkezőleg!

Jómagam mindig is a tartós monogám kapcsolat híve voltam,olyannyira,hogy alkalmi partnerem egy sem volt!

Nem mondom,hogy nem flörtöltem ,de szex soha nem lett belőle!

K

Legrövidebb kapcsolatom 7 hónapig tartott,a leghosszabb pedig most lesz 6.éves..

jan. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban ma már nem nagyon akar senki élni.Sem jóképű,sem átlagos,sem átlag alatti.

Instant szex és mehetsz - ez a trend az összes korosztályban.Mások és magam tapasztalata alapján írom ezt, azt utolsó bő négy évet értékelve.

Nem is érdekel az egész,kár az időt vesztegetni bármiféle ismerkedésre. Alkalmizgatás,bárok, szaunák,stb eddig sem érdekelt,nem is fog.

Egyébként pedig ez is tapasztalat,hogy a legtöbb tényleg jóképű,illetve jó kinézetű meleg beképzelt és teljesen megbízhatatlan.

jan. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéni, nem függ a kinézettől.


Az utolsó mondatra ellenpélda vagyok. Ugyan vékony vagyok, viszont férfias és erős személyiségű passzív voltam. Most már uni-P között vagyok. Az tény, hogy régen a hazug kihasználó aktívok nem is szerettek engem. Emellett a párkapcsolatom túl van 4 éven, ha külön időszakot nem számolunk. Konkrétan meg is mentettem páromat és párkapcsolatomat egy rohadéktól. Persze ez már tényleg nem szokványos, szinte senki nem tette volna meg. De akkor-sem általánosíthatunk ilyet.

jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagyis külön időszak egybeszámításával. 4 évet ünnepeltünk így is.
jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!