Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első randi után mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után mennyi idővel, hol és hogyan (milyen fajta) történt meg az első szex a barátoddal?

Figyelt kérdés
jan. 16. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hónap után volt először szex, mivel mindkettőnknek az volt az első kapcsolata, nem akartuk elsietni. A páromnál volt, és csak orál volt.
jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Közvetlen az első randin a kocsiban, csókkal kezdődött, aztán elkezdtem neki kézzel verni, majd a számmal kényeztettem, aztán pedig belém is hatolt, pedig előtte sosem feküdtem le senkivel az első hónapig, és az meg sosem izgatott, hogy autóban csináljam sőt egyenesen taszított a gondolata :D


Idén augusztusban lesz, hogy 6 éve vagyunk együtt (már együtt élünk pár éve) szóval jól sült el :D

jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó így visszagondolva!

Volt,hogy spontán hirtelen felindulásból egymásnak estünk az első randin és hatalmasat szeretkeztünk,de olyan is volt,hogy hetekig csak dumáltunk mire elcsattant az első csók!

A párommal alkalminak indult,kb egy hónapon át csak leveleztünk majd telon beszélgettünk mire taliztunk!

Az első randin letepertük egymást és mindjárt 6éve lesz,hogy rózsaszín felhők közt együtt élünk

jan. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában egy órán belül.Annyi elég a dumából.
jan. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: Talán annyi se kell. Miért nem csak köszöntök, ki miért van itt, aztán mentek szobára? :o)
jan. 19. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!