Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok, a melegeknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a melegeknek bejonnek a kicsit ducibb pasik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tulsulyos, viszont van egy kis pocakom, es felek hogy ez miatt nem talalok kapcsolatot.


Fontos, hogy nem szexet szeretnek, hanem egy parkapcsolatot.


En szemely szerint, osszejonnek barkivel, aki meg az egeszseges hatarokon belul van. Meg persze a szemelyiseg is nagyon fontos.


Mit gondoltok? Ha homofob vagy, legyszi ne irj semmit, neked is jobb lesz!



jan. 16. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem jönnek be.

De ez nem állhat útjába annak, hogy párt találj

Rajtam régiek sok súlyfelesleg volt, mégis sikerült rátalálni az igazira

4 éve ennek

Azóta fogytam is, de a párom elfogad ducin is

jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
"Bárkivel összejönni" ? Kérdező, ezt ugye te sem gondolod komolyan ...
jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nézdd ha valakinek van egy kis pocakja az nem gáz szerintem .Persze kinek mi a kis pocak .nem mindenkinek jönnek be a Zeusz-testű férfiak .Azt az elszólásodat viszont picit aggályosnak tartom ,hogy "én személy szerint összejönnék bárkivel ,aki még az egészséges határokon belűl van"
jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocsanat nem voltam eleg egyertelmu szerintem🥲


Szoval, az tulzas hogy bárkivel osszejonnek. Itt igazabol azt szerettem volna mondani, hogy nekem a szemelyiseg sokkal fontosabb, mint a kinezet.


Es mivel ember vagyok, nekem is megvannak az ,,elvarasaim" (nem tudom hogy ezt igy kell-e mondani), nem nagyon jonnek be az elhizott pasik, de ha valakinek a teste hasonli az enyemhez, azt nar vonzonak talalom.


Az egeszseges hataron belul azt ertem, hogy nem elhizott.


Remelem igy ertheto!😄

jan. 16. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Így már tökéletes az indokod :)

És azért, hogy a személyiségre is hangsúlyt teszel,egy nagy piros pontot érdemelsz !


#2

jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar egy kis pocak, de nyilván a többi paraméter is számít.
jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az ehhez hasonló kérdésekre mindig azt mondom, hogy az összkép számít.

Lehet, hogy valamelyik pasin nagyon szexin mutat a kisebb pocak, valamelyiken meg egyáltalán nem néz ki jól. Ha ehhez pedig még hozzávesszük a személyiséget is, akkor aztán végképp komplikált a dolog.

jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy tapasztaltam, hogy a melegek zöme nem nagyon tudja tolerálni a túlsúlyt.
jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy igaza lenne az utolsó hozzászólónak (8/8).


Le lehet fogyni, ha a másik is úgy akarja, nehéz dolog, de teljesíthető.

A saját véleményem az, hogy azért szeretek valakit, ami és aki lélekben, a kinézete annyira nem számít.


"a melegek zöme nem nagyon tudja tolerálni a túlsúlyt"

--> Ha ez elvárás volna, hogy lefogyjak és / vagy bármilyen más rossz szokásomról lemondjak, akkor inkább maradok egyedül

jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bejönnek, és biztos örömmel ismerkednék ilyen férfivel.Nincs elvárásom,mivel ha szeretek valakit,akkor nem akarom megváltoztatni,átformálni csak azért,hogy az én ízlésem legyen.Az már nem ő lenne.

Egyébként én sem vagyok nádszál,nem is állna jól.Viszont kövér sem vagyok.

jan. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!