Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyan előfordul, hogy belemész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordul, hogy belemész valakivel párkapcsolatba szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy valódi romantikus vonzalom nélkül?


Például mert kellemes társaság és jól tud szopni. Esetleg hasznos a karrieredhez közelebb kerülni hozzá és felhasználható. Plusz szeret kirándulni és akkor elkísér túrázni.


Semmi érzelmi vonzalmat nem érzek, de helyesen néz ki és tudom használni.

Ő szerelmesnek tűnik.



jan. 18. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

"kellemes a társaság, és jól tud szopni" - az azt jelenti számomra jól érzem magam vele

Tehát alakul a dolog és kapcsolat is lehet belőlle.

jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen csak mert jol szopik osszehazasodok vele
jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Miért házasodnék össze vele? A feltevést se értem. Eszemben sincs megtartani hosszútávon.


Pár hónapra hasznos és utána jöhet a következő.

jan. 18. 12:50
 4/16 Jani Belucci ***** válasza:
98%
Ilyet egy egészséges lelkű ember nem csinál meg mással.
jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha belemesz, azert kosd ki hogy neked meg nem alakultak ki erzelmek, szerelem. Ha igy is belemegy a masik, szerintem okes a dolog.
jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7) Te mirol beszelsz???
jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha mindkét fél érdekből megy bele egy kapcsolatba, egymást "használva" és ez mindkettejüknek még az elején egyértelmű és tisztázott, akkor rendben van.


De itt egy szerelmes férfiről van szó (értsd: vak, hülye, érzelmileg kiszolgáltatott), ebben az esetben a létező legnagyobb aljasság lenne részedről egy ilyen párkapcsolat.

jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaki képes a másik szerelmét kihasználni ahhoz, hogy elérjen vele bizonyos célokat, az a személy a szememben emberileg egy rakás sz@r.
jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos mindig ezt csinálom a nőkkel és sajnos volt már, hogy összetörtem érzelmileg a lányt, mert egyszerűen nem szerettem meg és mással is voltam közben, de eljatszottam a szerelmest, hogy ne bántsam meg és hogy akarjon velem szexelni. Sajnos ez van, a többinél figyeltem, hogy ne bántsam meg.
jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

1 es vagyok

Akik itt válaszoltak és lehúztak, nekik tenném fel a kérdést!?

Ti rögtön az 1-3találkozásnál szerelmesek vagytok?

jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!