Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyan előfordul, hogy belemész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordul, hogy belemész valakivel párkapcsolatba szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy valódi romantikus vonzalom nélkül?


Például mert kellemes társaság és jól tud szopni. Esetleg hasznos a karrieredhez közelebb kerülni hozzá és felhasználható. Plusz szeret kirándulni és akkor elkísér túrázni.


Semmi érzelmi vonzalmat nem érzek, de helyesen néz ki és tudom használni.

Ő szerelmesnek tűnik.



jan. 18. 11:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit más volt a helyzetem egy sráccal, de én se voltam szerelmes. Nagyon küzdöttem, tudtam, hogy ő fülig szerelmes és én is próbáltam az lenni. Hát nem sikerült. Ezt bárhogy adod be neki mindenképp megsebzed. Veled a fő baj az, hogy tudsz tükörbe nézni azok után, hogy ennyire kihasználod és be is ismered. Nem mondom, hogy neki ismerd be.. Szegényt tönkretennéd! Emberségből bukta!
jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyógyuljatok meg. Közel az idő.
jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12-es szerintem köztünk te vagy a legbetegebb, akinek szellemi gyógyulás vagy tisztulás kéne!
jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 gabor49 ***** válasza:
a szerelem később alakul ki ritka a szerelem első látásra
jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Akkor mondjuk romantikus vonzalomnak, ha a szerelem szó too much.


Romantikus vonzalmat se érzek. Ha épp nincs a közelemben a fiú, akkor nem érdekel. Nem gondolok rá, nem jut eszembe, nem álmodozok róla stb.

Romantikus vonzalom esetén ez nem így lenne.

jan. 19. 09:45
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
Míg meg nem nősültem, erről szólt az életem. Hetente továbbléptem, de szerelmet nem találtam. Persze volt, amikor azt hittem, de hamar kiderült, hogy felejthető kis liezon az egész.
jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!