Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen volt az első fist...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első fist élményed?

Figyelt kérdés
Nem tartottál tőle, hogy mégis milyen lesz, mennyire lesz fájdalmas és mi lesz utána? Para volt benned?

jan. 19. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Öklözésre gondolsz?
jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.
jan. 19. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Kb 16 lehettem es magamnak csinaltam nagyon elveztem. Kivancsi voltam hogy milyen erdekes volt szerettem kiserletezni.

30/F

jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
50 voltam, amikor először öklöztek
jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 35 amikor először öklöztek. Jó lenne találni végre egy állandó partnert...
jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok magamat szoktam de kipróbálnám milyen mást vagy ha más csinálja
febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33
febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 18 lehettem mikor első alkalommal öklözött meg valaki. Meglepő volt mert nem készültem ilyenre. Ujjazott, egyre több ujjal és egyszer csak éreztem hogy mélyebbre megy jóval mint eddig és jobban feszít is. Nem mondta hogy bent a keze csuklóig. Igazából nagyon élveztem. Azóta szeretem ha ennyire kitágítják a puncim. 27N
márc. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!