Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szokás reagálni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokás reagálni ha valaki aki kidobott megpróbál visszajönni?

Figyelt kérdés

2 éve randizgattunk. 4 randi volt és utána egyszerűen ghosting-olt. Szerintem nem jöttem be neki testileg annyira a testalkatom miatt, max arcra.

Azóta sportos lettem és most próbálkozik megint Bumble-n/Tinder-en. Konkrétan mindkettőn jobbra húzott már 5-ször azóta. (Prémiumom van, így látom mik vannak.)


Egyfelől nekem akkor is tetszett és most is, de megalázónak is érzem, hogy úgy tűnt el mint a kámfor anno.

Ráaádásul az olyan társkeresőkön nem ír, hogy match nélkül is lehet. Nyilván arra vár én is jobbra húzom-e.



jan. 21. 20:29
 1/6 DominikX ***** válasza:
100%

Sehogy ne reagálj. Ha akkor nem kellettél, sőt simán csak ott hagyott, akkor most ne akarjon..


Főleg hogy sportos lettél, akkor nem gond keresni más palikat.

jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ha értékeled magad valamennyire is, akkor nem reagálsz.
jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tárgy vagyok, amit bármikor kidobhatnak, és bármikor visszavehetnek. Ha egyszer kidobtak, akkor elválnak útjaink és pont.


23/p

jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se reagálj, nagyon gerinctelen dolog csak úgy eltűnni. Simán megcsinálhatja legközelebb is.
jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régi elvem, hogy sem ismerkedéskor,sem kapcsolatban ha nincs folytatás,vagy szakítás történt,akkor senkivel nincs újrázás.

Ezt eddig betartottam még sima barátokkal is,nemhogy társkeresésben.Nálam egy ember gerincessége, tartása többek között az, hogy nem kuncsorog vissza máshoz és ő sem enged vissza senkit.

Ebből nekem az életben mindig előnyöm lett. Részben azért,mert megláttam,ki érdekember, vagy ki kapcsolatfuggő. Másrészt pedig aki nekem nemet mondott az nálam életre szól.

A ghostingolás pedig a gyáva emberek sajátossága,akárcsak az,ha a randin nem jön oda, pedig leskelődik valahol.Utóbbi elég régi már,nem újdonság :)

jan. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna! Hagyd békén! Ha ezt megcsinálta megcsinálja máskor is. Amúgy szégyen hogy a mai világban az anorexiás testalkat lesz már lassan a menő és akin vagy egy kis súlyfelesleg azt már ignorálják az emberek. Legyél magas de vékony is egyben, már ez a menő. Súlyfelesleges pasi nem kell a nőknek vagy max az ilyen pasik érjék be olyan nővel mint amilyen testalkatuk nekik van. Molett nő álmodozhat viszont magas, sportoló pasiról.
jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!