Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan köztetek aki már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek aki már nagyon vágyik kapcsolatra de valamilyen rossz szokása /pl cigizés/miatt nem sikerül tartós kapcsolatra találnia?hogy viseltek?hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

#rossz szokás #Rossz egyedűl
dec. 28. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egész más és egészen rossza szokásom miatt nincs jelenleg kapcsolatom.És ahogy gondolom, ez nem nagyon fog változni...
dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az a rossz szokás?
dec. 28. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Ha valaki inkább a cigit választja, mint a párkapcsolatot, az meg is érdemli, hogy ne legyen párkapcsolata.
dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami ...bár én nem cigizem de pl ha olyan pasival,sráccal ismerkednék aki cigizik és amúgy minden klappolna nem várnám el ,hogy szokjon le.de nyilván ember és ember között is van külömbség.
dec. 28. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki vagyok, és nem költözöm

Ezért maradok parlagon.

dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem költözöm össze többé senkivel,összejárás,minden más okés. Láttam már ilyen kapcsolatot,sokkal jobban működött.
dec. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!