Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is elege van a társkere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elege van a társkeresőkből?

Figyelt kérdés

Én személy szerint csak a Romeot használtam, de ha jól tudom Grindr-en ugyanaz a felhozatal. Viszont teljesen elegem lett belőle. 18 éves vagyok, nyáron regisztráltam legelőször, de 2 hétig tartott, mert a sok 40+os palin kívül az égvilágon nem írt senki, aki meg korombeli volt, az meg vagy a farkát küldte el elsőnek, amit én azonnal tiltottam is, vagy nem egyezett az érdeklődési körünk. Második alkalommal augusztus végén regisztráltam, ott szintén 2 hétre csak mert megismerkedtem egy sráccal, akivel találkoztunk is, én pedig nem tartok több vasat a tűzbe, szóval ismét töröltem magam. A harmadik alkalom az december volt, az három hétig tartott, de szintén nem találtam senkit, aki hozzám illett volna, továbbra is csak a 30-40+os pasik írogattak.

Lehet nekem van ilyen szerencsém, de valahogy mindig csak azokba futok bele akik vagy nem akarnak komoly kapcsolatot, csak összejárni, vagy ha valaki akar is komolyat, 2 óra beszélgetést követően már bókolgat, ami meg engem kifejezetten feszélyez. A tanulság megvolt, nem társkeresőzök, mert nem nekem való, de engem most az érdekelne, hogy más is járt így, vagy csak én?



jan. 26. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Mi a baj a bókolással, akár 2 óra után? Szimpatikus voltál neki.
jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
A bókolással én sem értem, hogy mi a baj... Vagy talán az adóbevallásodról szerettél volna beszélgetni az illetővel?😀
jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam. A bókolást úgy értettem, hogy milyen dolgokat csinálna velem. Ez volt, ami zavart.
jan. 26. 22:27
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nem kell komolyan használni őket. Próbát megér ismerkedni bármely platformon. Ha meguntad, foglalkozz mással. 18 évesen ezer más teendőd van szerintem. Ilyen éves korban amúgy sem keresnek sokan komoly kapcsolatot. Lehet neked vannak érettebb igényeid.
jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Jani Belucci ***** válasza:
100%
A nőknek menstruációs ciklusa van, nekünk melegeknek meg ez. Magányos vagy, felmész társkeresőre, használod egy-két hétig, megunod, letörlöd, aztán kezdődik elölről. Légy türelmes. Sőt, kib4szott türelmes. A randiappok lélekölő világa nem egy könnyű menet, és meg kell edződni hozzá.
jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Fogadd el egy sokat tapasztalt férfi tanácsát.Ilyen fiatalon ne keress és ne akarj komoly kapcsolatot.

Részben azért,mert sok kötöttséggel jár, de főleg azért,mert a melegek zömének halvány fogalma sincs ennek a két szónak az értelméről. Ma már az is komoly kapcsolat, ha egyáltalán méltóztatnak találkozni,de ha nincs dugás azonnal , már lép is tovább.Minden korosztály ilyenné vált. Igen,amilyenné az élet is. Semmi fokozatosság,semmi ismerkedés, mindent azonnal, mindenből a legjobbat.

Még fiatalabbat,még izmosabbat,még nagyobb farkút.És persze ki nem maradhat az alázás,köpködés,pofozás, egyéb szub és dom elemek.Több és erősebb inger kell,mert képtelenek élvezni máshogyan.

Érzelem,egyenrangúság,kölcsönösség ? Hol él az,aki erre vágyik?

Ma már egy akármilyen kapcsolat, ha másfél vagy két éve tart ,az aranylakodalomnak számít.

Várj pár évet,addig max barátkozz.Csiszolódhat az elképzelésed,tapasztalsz ezt azt,aztán majd meglátod.

Ami az értékrended,vágyad, ahhoz pedig ragaszkodj.Soha senkiért,semmiért ne alkudj meg,ne legyél gumigerincű - mint rengetegen,akik "kapcsolatban" élnek, közben ide járnak panaszkodni.

jan. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez erős túlzás, fiatalon is lehet találni normális kapcsolatot. Jól meg kell válogatni az embereket és semmi gond nem lesz, én sose találkoztam azokkal a "meleg problémákkal" amiről nagyon sok ember beszél itt az oldalon.
jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Jani Belucci ***** válasza:
82%
Én azt mondom, hogy de, keressen és akarjon kapcsolatot. Lehet hogy sok szar tapasztalatot fog szerezni, de tanulni fog belőlük. Aztán ha besétál a nagy ő, akkor nem fogja elszúrni, mert már lesz tapasztalata bizonyos helyzetek kezelésében.
jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

18 évesként elég fiatal vagy, hogy máris eleged legyen ebből.

Veled egykorú vagyok, viszont naponta több üzenetet napok Grindren, valamint matchelni is szoktam Tinderen. Persze rám is inkább idősebbek írnak, de furcsállom, hogy rád csak ők, hiszen sok esetben nem is kell jól kinéznie az embernek, a kor már meggyőz valakit, hogy szívesen ismerkedne/dugna… :D

jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég fárasztóak azok akik új profillal írnak rám(természetesen kép nélkül), majd mire válaszolnék törlik magukat...
jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!