Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki hogyan outolt otthon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan outolt otthon, illetve az édesapjának?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve járok a párommal, de apám előtt ez mindig titkolva volt. Mondjuk én is titkolva vagyok a párom szülei előtt, de ez egy más téma. Ott a szülők a gyerekük halálát kívánták, mikor kiderült, hogy a fiuk meleg.


Egyre jobban frusztál a sztori, hogy magyarázkodnom kell otthon, hogy hova tűnök napokra, vagy mondjuk vacsora után miért indulok el egyből. Apám reakcióját nem tudom milyen lenne, van benne egyfajta homofóbia, szenofóbia. Félek én lennék a család feketebáránya. Most pl anyámnál érzem azt, hogy bár elfogad, de szégyell a barátnői előtt. Nekem meg ez annyira rosszul esik, mert amúgy nagyon is szeretem őket, ők az egyedüli családom.


Kíváncsi vagyok a történeteitekre, tanácsaitokra.



jan. 29. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 steven95 ***** válasza:
Én egyszerre mondtam el anyámnak és apámnak hogy elkerüljem azt a szituációt amiben vagy. Bár külön-külön, mert elváltak már akkor, de egy napon belül. "már k.va unom" a titkolózást érzést hagytam eluralkodni magamon, s ekkor vettem rá magam, egy semleges időszakban, amikor nincs ünnep, nincs nyaralás, semmi más dráma a családban. Könnyebbség volt az a körülmény hogy apámnak van párja, így nem egyedül voltam vele szemben mikor elmondtam. Kicsit pityergősre sikerült, de csak azért mert én nem akartam az életükön "nehezíteni" ezzel. Nem volt durva, túl vagyok rajta és már rég nem e körül forog a viág há istennek, innentől pont letojom ki tudja és azt hogy dolgozza fel. Nincs vége a világnak és ezt már aznap tudni fogod hogy mennyire nem volt értelme kerülgetni az elkerülhetetlent. És végre koncentrálhatsz értelmes dolgokra, az életedre.
jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem anyad jobban megertene teged, hiszen mind ketten a faaszt szeretitek.
jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimmel nem lenne gond de nem mondom el a barátom miatt ugyanis unokatestvérek vagyunk. Meleg vagyok azt megértenék de hogy rokon azt nem az ő szülei meg aztán nagyon nem fogadnák el. Valószinü ki is tagadnák szerencsétlent.
febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!