Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit reagálsz ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálsz ha szex közben erőszakos a másik?

Figyelt kérdés
Egy alkalmim volt és ha úgy veszem kb erőszak volt. A csávó lenyomta a farkát tövig és lent tartotta. Mikor ki akartam hátrálni pofont adott. Annyira meglepett, hogy kicsit betojtam inkább hagytam mindent de lelkileg nagyon felkavart mert kb a torkomat használta. Mit lehet ilyen helyzettel kezdeni? Ellenkezni kellett volna? Én 28 vagyok és vékony passzív a partnerem 19 éves kondizós átlagos kb (17cm) farokkal lévő srác. Nagyon nehezen ment el egyébként. Lehet rajtam vezette le a frusztrációit?
jan. 29. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is jártam már hasonlóképp. Mindenképp beszéld meg vele hogy ez mi volt és ha látod hogy ilyen a természete akkor offold inkább.
jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Nekem bejön
jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én olyannal szoktam találkozni, akivel egyeztetem, hogy ki mit szeret.

Mondjuk ezért én ezt nem is nevezném erőszakosságnak, mert eddig kb. minden partnerem így csinálta. Azt hittem ezt sok férfi szereti, mert imitálja a dugást.

Hány partnered volt már eddig? Ha nem szűzi életet éltél, akkor elég hihetetlen, hogy még nem futottál bele ilyesmibe, akár csak beszéd/chat szintjén, amikor rákérdeznek mit szeretsz.

jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit megbeszélni, hacsak nem vagy sub.
jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elterjesztettem az ismerősei között hogy erőszakos és meleg, tanult belőle legalább
jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ó, én miért nem tudok találkozni egy ilyen erőszakos 19 évessel?
jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 everlight ***** válasza:
Inkább legyen kemény vad sex mint túl gyengéd.
jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na ezt a pofozkodást nem tudom miért erőltetik sokan. Én is passzív vagyok, de ha előre nem kérdezi meg a másik hogy szabad-e (amire én nem-et mondok), akkor jobb napokon ott lenne vége, ha rosszabb napjaimon játsza el valaki pedig simán átmenne nálam verekedésbe a szex.

Olyan nagy dolog megkérdezni? Tőlem is kérdezték már meg, mondtam hogy ne. Akkor se értettem, de amíg tiszteletben van tartva nem baj. Ne random álljatok le pofozkodni.

jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ti hogy dolgozzátok fel?
jan. 31. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!