Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktál írni bemutatkozó-szöve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál írni bemutatkozó-szöveget a profilodra?

Figyelt kérdés

PlanetRomeo vagy akármilyen ismerkedős oldal.

Nyilván alapadatok rajta lesznek, viszont úgyis mindenki a képek alapján dönti el kivel akar beszélni szerintem.



jan. 30. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor volt, írtam. Hotbullon is.

De sokan vannak, akik nem olvasnak :)

jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, én se foglalkozok szöveg nélküli profillal, mert nyilván csak a külsőségek érdeklik akkor vagy csak szexre hajt.
jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bemutatkozni szerintem alap .
jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. Így tiszta ügy, milyen partnert keresek.
jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még régen romeora írtam, bár gyakran hót' feleslegesnek éreztem, mert attól függetlenül írtak rám hogy a szövegből ki kellett derüljön, hogy nem érdemes, vagy olyan dolgokat kérdezgettek végig ami egyébként világosan ott volt a profilomon. A másik, hogy írhatok akármit magamról meg a másik is írhat bármit a profilján a döntő úgyis a személyes benyomás lesz. Szóval olyan nagy jelentősége szerintem nincsen, a lényeg hogy írásban tudjunk jól kommunikálni, legyen meg az összhang ott kiderül aminek ki kell a találkozó előtt aztán a lényeg úgyis ott dől el. Az újabb társkeresőkön mint amilyen a tinder vagy grindr pedig nem is tudsz hosszas bemutatkozást írni, mert kb. csak lábjegyzetként van helye a profilodon. Max. tömör, jópofa, figyelemfelkeltő pár mondatot vagy alapvető infokat tudsz írni és ennyi. Némelyik "bemutatkozás" már sokkal inkább a hieroglifákra hasonlít. Ez viszont nem az én stílusom én ezeken az appokon nem szoktam kiírni semmit.
jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rómeón eléggé részletes volt.
febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!