Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Randi előtt vagy után szoktál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi előtt vagy után szoktál telefonszámot cserélni?

Figyelt kérdés

Egy Tinder-match-el szeretnék találkozni a hétvégén. Egy hete beszélünk minden nap pár üziben.

Randi előtt viszont sose szeretem megadni a számom, mert rámkereshet és átnézheti a fél életem, anélkül hogy ezt az orrára akarnám kötni.


Én inkább egy sikeres randi végén szeretem megadni a számom és a nevem.


Ez túl rejtélyeskedő így?



jan. 31. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Telefonszám csere nélkül egyáltalán nem találkoztam soha senkivel.Igaz,nem is nyomozgattam.

Kétszer viszont megérzésem volt és igazam lett, ugyanis apuka volt az illető,aki ezt persze elfelejtette közölni.Pedig párkapcsolatról lett volna szó...

jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze
jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én messengeren szoktam kommunikálni, a telefonszámom csak később adom meg, ha már "járunk". Az elsö randi előtt szerintem felesleges, a dolgokat le lehet beszélni messengeren is, plusz ha nem szimpatikus akkor miért afjam meg a számom egy gyakorlatilag idegen embernek.
jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet állítani hogy telefonszámod alapján ne tudjon utánad kutakodni. Persze mindegyik közösségi oldalon más formában. De pl facebookon ha beállítod nem jelenik meg a profilod a listában ha nem adsz hozzájárulást telefonszámod alapján történő kereséshez.
jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értem hogy az első randi után nem szimpatikus és nem találkozunk többet, akkor lényegében egy idegennek adtam meg. 3as voltam.
jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én inkább a telefonszámomat adnám meg egy idegennek, mint a facebookprofilomat. A telefonszám titkosítva, kb. semmit nem tud meg.

De azért óvatosságból mégis jó, ha valahol ki van írva, hogy ezzel mentem el, mert ki tudja, hogy mi történhet, és nem mindegy, hogy mikor találnak rá.

jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy megadtam mert nem voltam biztos benne, hogy lesz net hozzáférésem. Más előnyét nem látom, én speciel nem értem miért csinálnak úgy egyesek, mintha a telefonszámcsere valami tuti biztosíték lenne. Ha megvan a száma akkor nem tud nem eljönni a randira, vagy mi? 😂


Egyébként nem szoktam megadni. Sokan nem tudják, de pl. ha másképp nem nyilatkoztak vagy nem állították át akkor az adott szolgáltató online tudakozóján a számot beírva kidobja a teljes nevüket, lakcímüket. Whatsapp, viber, csomó más app kontaktlistáján megjelensz, plusz ha a számod elérhető nyilvános oldalakon pl. munkád, vagy akár egy hirdetés miatt akkor egyszerű google kereséssel megtalálható vagy. Tudom, hogy az emberek 95%-át nem érdekli, de azzal hogy egyre több whatsapp scammer profil van pl. grindren is akik pont a megadott számmal élnek vissza szerintem lassan az is alapvető kiberbiztonsági tanács lesz, hogy ne add ki bárkinek a számod. Ha személyesen meggyőződtem róla, hogy tényleg egy valós és rendes személy akivel szeretnèm tartani a kapcsolatot akkor adok számot.

jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig két esetben adtam meg randi előtt, az első ember nem élt ezzel vissza, a második igen. Most már van egy másik telefonszámom is, a jövőben inkább azt adom meg.
jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

500 forint egy SIM kártya, dual SIM-es telefonja van szinte mindenkinek, lehet külön számod ismerkedésre, amit sehol máshol nem használsz. Aztán ha idiótába futsz, kidobod a kártyát, veszel újat, life goes on.


Látatlanul soha ne bízz senkiben.

jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
9: Akkor meg mi értelme van ezzel szórakozni? Már minden chatappon van videóhívás. Ha meg nincs igény hívogatásra akkor az adott társkereső felülete is tökéletes arra, hogy lebeszéld a találkozót.
jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!