Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyéjszakásra elhívnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásra elhívnátok egy idegent a lakásotokba?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaznak egy hétre, és azt tervezem, hogy a távollétükben keresek egy fiút szexre. Egy kicsit tartok a dologtól, mivel így kiderül hol lakom, és bárki visszaélhet vele, viszont más lehetőségem nem nagyon van.

febr. 4. 18:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

Hogyan élne / élhetne vissza azzal, hogy tudja a lakcimedet?

Én bevállalnám, elhívnám.

febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Nagy merészség a mai világban ! De a kiéhezettség nagy úr...
febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#1: Pl. szexnél többet akarna (én nem keresek kapcsolatot) emiatt elkezd fenyegetni, esetleg eleve kattos illetőt fogok ki, és zaklatni kezd. Nem vagyok paranoiás, de hallottam ilyen sztorikat, heteró haverom szerint se jó ötlet.
febr. 4. 18:57
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem hívnám, inkább egy 1-2 órára bérelhető „búvóhelyre” mennék vele.
febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#4: Búvóhely nemigen van, még albérlet se sok, mert 15k fős vidéki kisváros. Hotelek, panziók még amire gondoltam, de ott meg az az esélyes hogy, egy ismerős meglát.
febr. 4. 19:21
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Sose előre derül ki ha veszélyes a srác. Én pl 17 voltam mikor dugtam egy sráccal. Azonban nem akartam többet mert nem volt jó. Értelmes srác volt elit gimibe végzett, stb. Élőben is nagyon normális volt. Azonban miután nem találkoztam vele újra bedobott egy levelet a postaládába amiben leírta, hogy a drága szüleim is tudjanak róla meleg vagyok. Így derült ki.


Aztán ismerek olyat akitől loptak. Olyat is tudok akit megvertek.


A te döntésed, de tuti nem mennék elsőre ilyenbe bele. Nem tudom persze hány éves vagy de a szüleim mondatból azt tippelem 20 alatti lehetsz. Szerintem menj te valakihez és ne hozzád. Bár az se jobb arra is vannak rémtörténetek. Ismertem innen egy csávót akivel találkoztam is. Nagyon jófej. Döbbenetes volt amiket mesélt. Azt gondoltam kamuzik és ezt mondtam is. Aztán 1-1 beszélgetést megmutatott amit mesélt. Akkor jöttem rá, hogy én éltem túl normális emberek között és nem találkoztam azzal, hogy mik történnek.

febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nem
febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Első találkozó lenne? Ha igen akkor ne. Én csak 2. randin viszek fel bárkit is lakásra. Ha olyannak érzem. Szerintem ma már veszélyes. A legjobb barátom mindig tudja ha valaki feljön mert az a biztos. Emlékszel az a híres magyar divattervezőt is egy alkalmi partnere ölte meg. Itt Budapesten!


A verekedős storyt valahol én is hallottam. A lopást is. Ezen anno jót nevettem addig míg nekem egy parfüm nem tűnt el a fürdőből egy alkalmi szex után.

febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Párkapcsolatra ismerkedtem egy normálisnak tűnő korombelivel,negyvenessel,még 2010 -ben.Öt találkozás után ebédre hívtam meg magamhoz.

Öltönyben jött,egy márkás bort is hozott.Míg a konyhában főztem egy kávét,valamit a poharamba tett.Késő délután tértem magamhoz,a padlón fekve.Mindenem elvitte, két mobilom,készpénzem, a lakást pedig rámzárta. Szerencse ,hogy volt egy pótkulcsom egy fiókban, így jutottam ki. persze a száma nem élt már akkor,nyilván SIM csere volt.

Szerencsém volt ,mert nem erőszakolt meg,nem ölt meg. De tanulság,soha senkit nem hívok fel és nem megyek máshoz sem, míg nem látom, tudom, hogy milyen ember igazából.

febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Hát a leckét mindenki meg kell tanulja. Kérdés mit veszítesz vele. Én se vinném első randin.

Én mikor kb 16 voltam akkor lógtam suliból úgy volt szextalim. A talin nem volt szex mert kiderült heteró. Később pedig megzsarolt mert tudta nem tudják a szüleim se senki. Én emiatt találkoztam velem 5x és tettem meg amit kért és adtam ki pénzt. Pedig a fiú mindennek előadta magát előtte. Az egész úgy ért véget, hogy kiborultam a dolog miatt és elmondtam neki, hogy rendőrségre megyek ha nem fejezi be. A fiúval előtte 2 hétig leveleztem. Skypeon hívott, stb. A mai napig bizalmatlan vagyok mindenkivel emiatt. Remélem te nem jársz így meg más se, de írj ki inkább egy kérdést kinek milyen rossz tapasztalata volt/van. Na az tanulságos.

febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!