Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő vagy szűz meleg fiúk ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő vagy szűz meleg fiúk ti kezdővel vagy tapasztaltal akartok elsőnek?

Figyelt kérdés
Melyik szerep vonz titeket? Én kezdővel és aktív lennék.
febr. 5. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalttal voltam elsőnek, aktívként. Nem bántam meg, kezdővel is voltam utána de az sose volt olyan jó
febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, gondolom tapasztaltal és uni vagyok így nekem mindegy, hogy milyen szerep.(azt el felejtettem hogy szűz vagyok így nyilván kezdő)
febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akivel eljutok oda, hogy lehet egyuttlet.
febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kezdő jönne be.
febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem így választok. Persze biztonságot ad, ha annak a valakinek márt volt ilyen alkalma, de inkább olyat választok, akit annyira megkedvelek, hogy ilebbe belemenjek (ez persze nem zárja ki, hogy tapasztalt).


23/p

febr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tapasztalt partnerek jönnek be. Mint full passzív, elvárom, hogy az aktív párom tegye a dolgát.
febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én passzií vagyok 21 éves és a tapasztaltabbakak keresek.
febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban örülnék egy szintén szűznek. Neki még nincs viszonyítási alapja, jobban el tudja nézni a bénázást (legalább is ebben a tudatban vagyok, így talán nem is idegeskednék annyira). De persze nem kizáró ok az sem, ha már van tapasztalata.
febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztaltal voltam elsőként, és szerintem jobban jártam
febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!