Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok szoktatok kezdeménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok szoktatok kezdeményezni ismerkedést/szexet? Aktívok mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Passzívok ti szoktatok netes társkeresőn ráírni arra, aki nektek tetszik, hogy randira hívjatok, ismerkedjetek vele, vagy direktben alkalmi szexet beszéljetek meg? Vagy inkább vártok és jobban szeretitek, ha az aktív kezdeményez? Mik a tapasztalatok aktívok?

Vagy akár személyesen, nem csak társkeresőkön, mondjuk buliban, fesztiválon, szaunában, utcán stb.


Azért is kérdezem, mert én is passzív vagyok, viszont én valamiért nem szeretek kezdeményezni, van bennem egy gátlás ilyen téren, vagy inkább csak nagyon imponál, ha az aktív kezdeményez. Illetve, a profilomban minden lényeges ki van írva, több képet is kiraktam magamról, és úgy vagyok vele, hogy aki már megnézett akarna valamit tőlem rám írt volna.


Tudom, hogy a passzívság nem egyenlő azzal, hogy felénk, lányos, de kíváncsi vagyok, hogy van-e összefüggés azzal, hogy a passzívok kevésbé kezdeményező típusúak, mint az aktívok.



2023. szept. 11. 12:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Én sem szeretek kezdeményezni. Nem érzem szükségesnek. :)
2023. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De mi van, ha valaki nagyon tetszik, viszont ő nem írt rád, pedig a közelben lakik, akár meg is nézte a profilod, mégsem kezdeményezett. Annyiban hagyod, elengeded mondván úgy sem tetszel neki, vagy kézbeveszed a sorsod és bátor leszel? Jó, elhiszem, hogy aki alapból népszerű úgy érzi nincs rászorulva a kezdeményezésre, de ha pont az az illető nem kezdeményez nálad, aki nagyon tetszene és szimpatikus?
2023. szept. 11. 12:11
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Aktív vagyok.

Ha megbökött, adott valami jelet akkor már írok-kezdeményezek.

Úgy is a passzív választ.

2023. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az aktív is választhat szerintem, nem? Ahogy látom vannak nagyon vonzó aktívok, gondolom nekik sem kell sokszor kezdeményezniük az életben, mert bőven kapnak elég megkeresést?
2023. szept. 11. 12:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3vagyok

Igen ahogy írod

Egyáltalán nem kezdeményezek

Mert felesleges, hölgy válasz van úgy is.

Dobnak egy tűzbe hoztalakot a grinder en, utána írok rájuk.


Nem írok senkire, felesleges.

2023. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, de ha rám írtak mindig korrekt módon válaszoltam. Volt, hogy sikerült egymásra hangolódni és tovább vinni.
2023. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Romeo-n tappanccsal kezdeményezek, szerintem az annak számít, Tinderen ha jobbrahúzok valakit az szerintem kezdeményezés, élőben meg nem ismerkedek, mert vidéken nincs hol, a meleg radarom meg sosem működött :D
2023. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Passzívként írtam annak aki tetszett a társkeresőn, nem zavart, hogy én kezdeményezek. Persze olyan is volt, hogy rám írtak.
2023. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szexet kb mindenheten:)
2023. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

3 as válaszoló.

Hány éves vagy?

Akkor te nem bánod ha rád ír a passzív valamiért? :)

2023. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!