Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Eddig csak orálisan elégítette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak orálisan elégítettek ki,ha megdugok valakit, nem fogom megbánni, undorodni magamtól? Passzívak mit vált ki belőletek a merev farok látványa, és az hogy utána orálisan elégíted ki a partnert ?

Figyelt kérdés
febr. 6. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én utáltam magam utána. Igaz 15 éves voltam és kanos.
febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
En nem bantam meg
febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Megbanni nem bantam meg igaz nem nagyon vonzott a dolog csak a srac keresere mentem bele.

Erzesre elegge intenziv, szorosabb mint a punci.

febr. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én olyan passzív vagyok akinek szüksége van az aktív udvarlására is mert nekem a farokhoz kell a hozzá tartozó ember is, utána ha ez meg van akkor az lesz a vágyam hogy kielégítsem az aktívat.
márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mint full passzív, lányszerep imádó, minden vágyam, hogy az aktív partner igényeit kielégítsem

nem bántam meg az eddigi szexuális együttléteket.

márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ugyan igazi hús-vér pasival egyelőre nem voltam, de már pusztán egy szép kemény farok gondolata is felizgat. Úgy érzem olyankor, hogy szinte bármit megadnék, hogy kényeztessem az aktívat és tőlem élvezzen el ^^ egyáltalán nem érzek már szégyenérzetet... miért is kéne? ^^
márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Bocsánat, csak én nem értem a kérdést? Arról van szó, hogy lelki problémád van, kérdező? Mert akkor értem. Viszont vannak, akik élvezik a szexet, annak a szextől miért volna lelkifurdalása...?


Uni/passzív vagyok, persze, hogy szeretem más álló farkát, habár csak akkor izgalmas számomra, ha a farok tulajdonosa lekileg érdekel számomra és van úgymond kémia közöttünk.

Faszhiányom van, szóval lehet jelentkezni, szeretek szopni, de ha belémfér a partner, dugható is vagyok adott esetben.

márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Passzívként nem bántam meg semmit ezután sem fogom. Kölcsönös szimpátia esetén az aktív partnereim teljes kielégítésére törekszem legjobbat nyújtsam neki.
márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha not dugnal seggbe igazabol. Talan ha olyan a passziv, kicsit tagabb mint egy lany. Szerintem nem lesz buntudatod, altalaban a passzivoknak nehezebb lelkileg, ugyanis ok vannak a "lany szerepben" csunyan fogalmazva.
márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha az orált nem bántad ezt se fogod. Amikor már benne van az ember, viszi a vágy. Melegként úgy is el kell kezdened egy idő után.
márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!