Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Itt mindenkinek hatalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenkinek hatalmas méretei vannak?

Figyelt kérdés

Nem vonom kétségbe senki hitelességét sem, de a magyar átlag hivatalosan 13 cm, ennek ellenére itt körülbelül mindenki 16-ot ír általában.

Nekem speciel 18 évesen, 14cm, amit én nem érzek kicsinek, mégis azonnal rávágja ezen az oldalon mindenki, hogy az.

Ezek most akkor kamu válaszok, vagy tényleg szinte mindenkinek 16 vagy afeletti? 💀



febr. 4. 00:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 17 cm, ha akarod, le is mérheted. Hogy a többi hozzászóló mennyire ír valósat, nem tudom.
febr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmi értelme kamu dolgokat írni egy anonim oldalon, ha véletlen leírom, én is a valósat szoktam.
febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
Nekem 19.5 cm,s kezdő vagyok de egy fiatal sráccal szívesen dugnék,irjatok nyugodtan
febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
A 14 tényleg nem valami sok. Nem mondom hogy nagyon kicsi, de az átlag alsó határa.
febr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

Akkor mit szóljak én ?

Nekem csak 11 cm teljesen merev állapotban .

febr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%

Nekem 16,8cm volt aki határozottan 17 nek mérte. Ennyi van, kész. Meg is mérheted, de képet nem küldök róla.


Ja, és felállítani nem lesz könnyű, most szólok 😁

febr. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%

Szánalmas, hogy a farokmèret mèregetès ennyire megy ebben a nyomi országban.


Nem mindegy kinek mekkora?

Minden farokkal lehet gyereket nemzeni!!

Ha ez nem így lenne, már rég kihalt volna az emberiség!!


Sok csaj megjátsza magát, hogy neki csak a nagy méret a jó!


Arra kíváncsi lennèk, hogy az ilyen felfogàsù csajokat mekkora farokkal csinàlta a világra az apjuk?

Mert ha az anyjuk válogatott volna a méretekben, minden bizonnyal nem születtek volna

meg!!


A fiùk is állandóan a farokmèrettel jönnek.


Mi van ebben az országban?

Ennyire sok a kisebbségi komplexusban szenvedő és frusztràlt ember?

-Zavarja az, hogy alacsony.

-Nincs megelégedve a farokmèrettel.

-Nincs megelègedve a nő a mellmèretèvel.

-Testalkattal sokaknak problèmàja van.

És mindezek mellé csapòdnak az olyanok, akik rà is tesznek egy lapáttal azzal, hogy megszòljàk a másikat a testalkat miatt, a kinèzetèvel, testi adottságai miatt.

Ennyire elégedetlen a magyar önmagával és ennyire megy a másik kritizálàsa?!

A magyar népnèl negatìvabb, elègedetlenebb, önzőbb, kritizàlòbb nép nincs ezen a földön!

Ez rám is és rád is vonatkozik, aki most olvasod a soraimat.

Lehet lepontozni, de nálam az azt jelenti, hogy bizony fáj számodra az igazság.

febr. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%

7-es!

Maradjunk annyiban, hogy amit írtál az nem az igazság, hanem a te véleményed. Mindenhol hasonló a helyzet, ezt abból is láthatod, hogy mindenhol vannak plasztikai műtétek és nem a magyarok járnak oda.

A farokmérettel sem "állandóan" jönnek, ugyanúgy felmerül, mint bármilyen más téma és szintén minden országban van erről statisztika.

Nekem egyébként 18körüli, hogy a kérdésre is válaszoljak.

febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Jani Belucci ***** válasza:
61%
Nyilván az fog a farkával hencegni, akinek van miért. Nekem pl 18 cm hosszú és 16 cm körméret.
febr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%
Általában az fog a farokméretes kérdésekre írni akinek nagy és büszke rá, ezért van ekkora eltérés az átlag és a válaszok között. Nekem 20cm a farkam, a szexhaverjaimnak szintén ennyi vagy nagyobb, viszont nem könnyű ekkora méretet találni. Van aki már a 17cm-re xl-t ír romeon stb.
febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!