Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen vertétek ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vertétek ki előszőr a farkatokat?

Figyelt kérdés

febr. 9. 17:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
8 évesen.
febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
elég későn értem, verni vertem előtte is, illetve próbáltam, de 14 évesen lett eredménye is, nagyon boldog voltam, amikor úgy keltem fel, hogy nedves a pizsama :D szerencsére még a nyári szünetben középsulis gólyatábor előtt. ott aztán volt a szobában csoportos f*szverés és ciki lett volna, ha én nem megyek el... :D
febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
36%
Bocs elnéztem a kérdést. :DD
febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%
3) okoska, témát nézted? egyébként az, ha tizenévesed együtt vered a f*szod a haverokkal, attól még lehetsz hetero / bi / homo később egyaránt. mindenki a magáét, de örülök, hogy te ehhez is értesz...
febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
kb 12 lehettem
febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
23%

5



"egyébként az, ha tizenévesed együtt vered a f*szod a haverokkal, attól még lehetsz hetero"


Hetero semmiképpen, a másik kettő esetleg.

febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
14
febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
7 - hát én ez másképp látom. iskolai ottalvós kiránduláson, vagy (főleg) edzőtáborban elég alap, hogy este mindenki kiveri egy szobában és attól még nagyon nem leszel sem bi, sem homo... kanos tini vagy és kész.
febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
21%

9


Igen, kanos MELEG tini vagy, ha ezt csinálod. Mondjuk nem csoda, hogy nem tudod megkülönböztetni a normálist a nem normálistól, elvégre mindenkinek a saját szexualitása a normális. Ezt most ne vedd magadra, mert önmagában az, hogy valaki meleg nem gond, csak ezt ne gondolná normálisnak, mert nem az egyébként.

febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%
ezek szerint MELEG lett minden fiú osztálytársam és akikkel úsztam :DDDD - pls... megírom nekik, vagy, ha gondolod, írd meg te, nagyobb szexológus vagy, mint Veress Pali bácsi és Lux Elvira egyben.
febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!