Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komoly ismerkedési szándékkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly ismerkedési szándékkal szoktatok ismerkedni,vagy ez már teljesen felejtős?

Figyelt kérdés

febr. 10. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
En probalok bizni abban, hogy rajtam kivul is akad meg aki nem adja fel😊
febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejtős, csak a negatív panaszkodó emberek miatt tűnik annak
febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem sokszor,hogy felejtős.De olyan értelmes,kedves és szimpatikus emberrel ismerkedtem már így meg,akik szintén kapcsolatot keresnek,hogy nem hittem volna.

Volt akinél a távolság volt a bibi,volt akinél az,hogy még nem szakított a kihűlt kapcsolatban és volt,akinél az,hogy korban nem egymást kerestuk.

De itt is van,akivel írogatok a mai napig, ennek ellenére.Sok szimpatikus srác,férfi van,akit így meg lehet ismerni. Sőt egy barátra is találtam így,akivel néha találkozom egy-egy napra,programok vannak,jól kibeszélgetjuk magunkat, nevetunk,kajálunk,szóval jól érezzuk magunkat.Annak ellenére,hogy van köztunk 26 év:)

Minden jó és értelmes ismerkedésnek,kialakult barátságnak örulni kell és ápolni :)

Persze aztán ha jön az,akivel kölcsönös az érzés,na az a legjobb és arra várunk sokan:)

Sok sikert Mindenkinek pajtikák :)

febr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!