Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek PlanetRomeon van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek PlanetRomeon van esélyem találni egynapos túrázásra valakit Felvidéken, vagy túl naiv vagyok, felejtős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel van még hátra a nyári szünetből 1 hónap, gondoltam elmegyek még túrázgatni egyet. Az összes eddigi ilyen kirándulásokra mindig családdal/lányokkal mentem, úgyhogy gondoltam most elmennék végre egy fiúval, csak mivel nem nagyon ismerek melegeket, gondoltam így teszek egy próbát. Nyitottam egy új profilt csak erre a célra, már 3 napja fent vagyok, de még egyenlőre semmi érdeklődés. Gondolom az is nehezíti egy kicsit, hogy mivel felvidéki vagyok, ezért (értelemszerűen) itt keresgélek, de csak magyarokat. Szerintetek komolyan vesznek egyáltalán? Valaki egész véletlenül nem csinált rajtam kivül hasonlót? :D Ha igen sikerrel járt?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 7. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán hány éves vagy? Csak írod a sok semmit, magadról meg egy szót sem...
2018. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem gondoltam volna, hogy ez fontos lehet, vagy hogy min változtat. 20 éves egyetemista vagyok.
2018. aug. 7. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel ne törődj.. Szerintem van esély, sok túrás,kirándulós meleg van. (párral találkoztam már,persze Felvidék nincs közel de van esély)
2018. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi Felvidék 🖐️😄
2018. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ Szlovákia melyik részére tervezted a túrát. Ha gondolod írj privátot. Üdv, 1 felvidéki. 27/f
2018. aug. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Buran ***** válasza:
76%

Rengeteg sráccal dumáltam már Romeon, akik szerettek túrázni. Igaz, ez főleg beszélgetés közben derült ki.


Meg hogy is mondjam? Ennek van egy kis perverz felhangja, hogy egy meleg srác keres egy másik meleg srácot, akivel elmegy kettesbe, a természet lágy ölére... Nem biztos, hogy egy kis sima túrázás lenne, ami először beugrana egy ilyen profil láttán. (De lehet, az én lelkem vesztette el gyermeki ártatlanságát)


Én a helyedben egy rendes, sima profillal próbálkoznék, ráírnék pár szimpatikus srácra, dumálnék velük, valahogy szóba hoznám a túrázást, ha pedig mondanák, hogy ők is szeretik, akkor bedobnám az ötletet.


23/F/m

2018. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Romeon cumira keress inkább embert ne túrára ilyen melegben :D
2018. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!