Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 3 éve küzdök ,mit tanácsoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve küzdök ,mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

3 éve rájöttem arra,hogy én minimum biszex vagyok,de rá egy pár hónapra sajnos azzal szembesültem,hogy a lányok egyáltalán nem mozgatnak meg.

Ez nem ilyen hormonzavar vagy mit szoktak mondnai,sajnos szerelmileg és szexuálisan testileg a lányok nem vonzanak csak a fiúk ,férfiak.

Azon gondolkozom,hogy elmenjek e vele szakemberhez aki segítene esetleg pszichológus ,de nem merem neki sem bevallani még magamnak sem sikerült,mert mindig bűntudatom van sokszor és mintha megváltozna bennem valami.

17 éves fiú vagyok ,de csak a férfias fiúk vagy akár férfiak jönnek be az instagrammot is csak azért használom hogy hátha ezek a profilok segítenek vagy akár valaki ismerkedne velem.

De az ilyen férfi számomra a szerelmem: [link]

Ugye a testalkat számomra alapból nagyon vonzó ,de ennél a személynél is: [link]

Komolyan az az aranyos arc és a szakáll.

Annyira szerelemben tudok esni ilyenkor,pedig csak 17 vagyok és ezek a férfiak még a huszonévesnél is többek (mondjuk engem nem zavarna,de lehet ezt csak most mondom).

Amúgy én is hasonló alkatú vagyok.



febr. 10. 19:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Fogadd el magad! Porszem vagy ezen a világon, senkit nem érdekel hogy a fiúkat szereted! (Nem bántásból mondom)
febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
A szakember jó ötlet. Nem lebeszélni fog, hanem segít önmagaddal megbékélni. Semmi baj azzal, ha meleg vagy. Majd felfedezed, hogy ki jön be.
febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
18%

"17 éves fiú vagyok"


Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

1 Hát amúgy bárcsak így lenne.


Azt tanácsolom, hogy fogadd el a szexualitásodat és vedd körbe magad olyan emberekkel, akik kedvesek, nyitottak és szeretetteljesek.

febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
3 Jaaa, hát mekkora bűn már, hogy egy embert már azelőtt érdekel a saját szexualitása, hogy az óra elütné az éjfélt a tizennyolcadik születésnapján.
febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
13%
18 év felettieknek van ez a kategória 🙃
febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
16%
5-ös, és akit hamarabb érdekel a cigi meg alkohol az miért baj?
febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
27%
Jól van házmesterke.
febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

7

Te tényleg ennyire hülye vagy? Szerinted nem teljesen természetes és egészséges, hogy a kamaszokat érdekli a szex? Akkor, amikor tombolnak a hormonok? Húzd már ki a fejed a seggedből légy oly kedves.

febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Úristen nem gondoltam volna,hogy ilyen hamar érkeznek válaszok.

Köszönöm azoknak akik jószívű és kedves,értelmes válasszal jöttek.

2.Elsőnek a suli pszichológus van tervben,de még elég parás a helyzet szóval erre fel kell készüljek.

febr. 10. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!