Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! A ti talpatokat már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A ti talpatokat már csikizték úgy, hogy kalodába volt zárva a lábatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi ideig tartott? Korotok is írjátok meg, kérlek! 😊

febr. 14. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Loser: foot fetish it's ON! :PPP


Womens: Shit!..... Run!

febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem el hogy évek óta nem találsz egy pasit akivel ki élhetnéd ezeket a vágyaidat.


Mi a baj, nem vállalod magad?

Vidéken egy kis faluban laksz?.

Van feleséged, barátnőd?

Mesélj!


Bár ez a kis falu már nem állja meg a helyét mi kis falunkban

2transzi pár is van, és 2meleg pár is.

febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem kalodába volt zárva, de a két bokám össze volt kötözve, és hozzá volt kötözve egy létrához. Ezen kívül a nagylábujjaim is össze voltak kötve, a csuklóm pedig a fejem fölött a létra másik feléhez volt kötözve.

1,5 órán keresztül csikiztek így (nem csak a talpamon, mindenhol).

febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek a másodikkal. EZ már a rengetegedik talpcsikizős kérdésed (felteszem, ugyanaz írja ki őket). Értem én, meg nem becsülöm le a lábfetis iránti vágyat, mert magam is érintett vagyok, ugyanakkor én is értelmetlennek tartom, amit csinálsz. Néha-néha kapsz egy pár mondatos sztorit valakitől, ezzel mire mész? Tényleg nem találsz erre partnert? Nincs erre vevő romeón, grindr-ön vagy tinderen?
febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!