Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy ismerkedős oldalon hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerkedős oldalon hogyan alakítsam úgy a profilom, hogy többen kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szeretek kezdeményezni, ezért arra gondoltam, hogy a profilon kéne valamit változtatni. Most egy eléggé átlagos kép van kirakva a testemről. De nem szeretnék kirívó dolgokat feltölteni vagy kiírni.

Azt sem tartom valószínűnek, hogy fürdőszobás képek annyira vonzóak lennének.

Valahol utcán vagy természetben kéne fotózkodni? Mondjuk nem vagyok nagy városjáró, meg olyan hülyén veszi ki magát, hogy valahol kint pózolok.


Akik szintén nem szeretnek kezdeményezni, azok ezt hogyan oldják meg? Tehát leszámítva az erotikus képeket, mivel lehet még feldobni egy profilt?



febr. 18. 16:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól fugg nagyban,milyen célból ismerkednél. Nyilván szexre más képek kellenek,mint párkapcsolatra,barátkozásra :)

Előbbire testképek, utóbbira ruhás képek,illetve arc.

febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szabadidős képek, sport, strand vízpart. Bikinis képek, lenge nyári ruhák, merész partiruhák, … Ha az oldal szabályzata engedi, akkor vízparton lehetnek topless és meztelen képek is.
febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Bikinis kép biztosan jó lenne. xD

Majd kipróbálom.

febr. 18. 19:19
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Saját helyett egy helyes fiú képeit rakd ki
febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Olyan profilból már sok van. Nem tűnne ki.
febr. 18. 20:09
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
4-es, aki más képeivel ismerkedik az végképp sikertelen
febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Jani Belucci ***** válasza:
71%
Hát pedig magadat szivatod ha nem szoksz hozzá, hogy te is kezdeményezel.
febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem baj, a kezdeményezés tárgytalan. Nem szeretem. Akkor inkább ne legyen senki.
febr. 19. 12:26
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Nekem profil fotóm van kint, és atlétában vagyok amin még a vállam látszik, kint a természetben.

Érdeklődő mindíg van.

febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
„Én nem igazán szeretek kezdeményezni” - és miért nem? Félénk vagy? Lusta vagy?
febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!