Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találhatnék olyan férfit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfit, aki segítene sissy-vé válni?

Figyelt kérdés

Elég régóta fantáziálok róla, hogy szívesen felpróbálnék egy-két lány ruhát és viselkednék időnként nőiesen, de még nem mertem nekiállni.


Arra gondoltam, hogy ha lenne valaki, aki segítene és bátorítana ebben, lehet hogy könnyedebben és szívesebben kísérleteznék :)


Elsősorban online gondoltam, nem kapásból személyesen :D


23F



febr. 19. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Kek. Szerintem most áll le vele. Amúgy meg nem tudom mi tart vissza. Erre is vannak már tutorialok a neten. Netes rendelés meg ugyan úgy megy hozzátok is.
febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért csak olyan tud "bátorítani"?
febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Izgalmasabb lenne, ha valakivel megoszthatnám ezt a dolgot :)
febr. 19. 15:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval olyat keresel, aki veled együtt öltözhet be, mással még szégyellős vagy, egyedül nem is szeretnél?
febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neeem, hanem egy aktív férfit keresnék, aki a felérendelt lenne, én pedig az alárendelt.
febr. 19. 15:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem izgalmasabb így mindkét félnek.

Ha van benned hezitálás, azt egy határozott férfi eloszlathatja, megadhatja a kezdőlökést, hogy elindulj, és nem mellékesen cserébe kap egy olyan "nőt" amilyet szeretne. Főleg, ha idővel személyes kapcsolat is lenne :).

Én szívesen részt vennék egy ilyenben!

febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én hozzád hasonló vagyok. Tippeket adhatok, ha így is megfelel. :)

febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


6-os vagyok.

Ha elárulod, engem is érdekelne, hogy hogyan sikerült legyőzni a félelmeidet, és meddig jutottál?

febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, írhatsz nekem is. Mondjuk soha nem csináltam ilyet, szóval nincs semmi ilyen jellegű tapasztalatom, csak hallottam már egy pár sráctól, hogy titokban vannak ilyen sissy gondolataik. Szerintem nem ciki, pláne egy alacsonyabb, vékonyabb és/vagy eleve lányosabb testalkatú srác esetén, ha felmerül benne a dolog.
febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt CD csajszim....
febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!