Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy domináns aktív férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy domináns aktív férfi meddig megy el a szadizmus terén? Hogyan találhatnék egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Nem rég ráébredtem, hogy mazochista vagyok, elég erősen, emellett igen perverz is. Nem rég táborban voltam, és az ottani fiúk térdekényszerítettek, majd leszopatták magukat. Többször is megalázta néhány érintéssel, vagy paranccsal. Rájöttem, hogy tetszik a szigor, és az a fájdalom is, amit néha kaptam tőlük.

157 cm magas vagyok és jelenleg 40 kiló. Idén töltöm be a 18-at.Sosem voltam valami erős...

Szeretném kipróbálni, milyen egy domináns férfivel lenni, aki sokáig el mer menni...



2018. szept. 16. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Homokos táborban voltál?
2018. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Addig megy el, amit most még elképzelni sem tudsz. Ahogy fejlődsz, egyre keményebbeket kapsz majd. Alap, hogy bőgni fogsz a szeánszok alatt és félholtan visznek vissza a celládba. Mert lábra nem fogsz tudni állni.
2018. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
ahogy kiveszem a lelki szigor ami tetszik neked,nem a konkrét fizikai fölény,vagy a testi korlátozás,bántalmazás.
2018. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bdsm partnerkeresőn találhat, bár nem egyszerű
2018. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz! A meddig rajtad all de a hataraid mindig feszegetbi fogom! Persze csak lassan!
2018. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz fel kell jelenteni őket. Amúgy volt itt egy srác aki mindig ilyeneket talált ki. Aztán kiderült, hogy egy 40-es vagy 50-es pasi. Remélem, hogy ez csak egy ilyen story. Bár ha nem az is jó napod van, mert az előttem szóló fiú/pasi/srác/férfi majd segít átélni. Azonban nekem az a megérzésem, hogy ez kitaláció.
2018. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj arra én is emlékszem. Mindig úszónak adta ki magát vagy sportolónak. Mint ilyen visszatérő a köldökös srác és a pelenkás is itt. :D


Ami a kérdést illeti. Ahogy látom 1 jelölted máris van. Keveseket érdekel a téma, szóval csapj bele. Arra figyelj, hogy értelmes legyen. Ahogy olvastam a fenti jelölt annak tűnik, mert tekintettel van rád. Ez fontos. Nem szabad olyannal, aki nincs. Még akkor se ha izgatna mert mikor ott leszel, akkor lehet már nem izgat. Amúgy a történet nekem is kicsit kamu gyanús, de ha igaz és izgat akkor szerencsés véletlen. :) Sok szerencsét!

2018. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott kellett volna lenned, ahol én voltam katona. Én is élveztem (egy határig).
2018. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy 40 kilós srácot azért nem nehéz csicskáztatni.

Hol laksz?

Szerintem én élvezném a dolgot.

2018. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Azt tudom, hogy én nagyon kemény szopatásig, fojtogatásig, enyhe verésig mennék más, ezek izgatnak, de alapvetően nem vagyok ez a bdsm természetű ember.
2019. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!