Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy fogadjam el magamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el magamat melegként, úgy hogy ne irigyeljem a heteróbtársaimat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve, 27 évesen kezdtem rajonni, hogy a fiukat szeretem, es nagyjabol fel eve vagyok kapcsolatban. Ugyanakkor nem kielegito, mert messze lakunk egymastol, meg mas miatt is. De ami jobban zavar, hogy nekem nem lesz a klasszikus ertelemben vett csaladom. Nem lesznek gyerekeim, nem lesz valszeg senkim idos koromra. Senki nem beszel errol ezen az oldalon, csak a szexrol, pedig szerintem ez egy sokkal relevansabb tema. Azert a heteroknal megis ott van az h elfogadjak oket, lehet gyerekük, lathatjak ot felnoni, megha sokba is kerul ez. En meg amilyen introvertalt, maganyos tipus vagyok, szerintem teljesen egyedul oregszem meg, senki nem emlekszik majd ram.

febr. 19. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Egy introvertált embernek a család nem a legjobb, mivel az állandó nyüzsgéssel jár.


Ha lesz is gyereke valakinek, nem garancia, hogy idős korban nem marad egyedül.


100 év múlva már senki se fog emlékezni ránk, ha volt utód, ha nem.


Amíg aktív életet tudsz élni, élni kell az életet.


Nehogy azt hidd, hogy családosoknak olyan jó, mint hiszed.

febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Gondolj bele mekkora előny, hogy nem kell fél méter hosszú hajszálakat kötegestől kivadászni a félig eldugult lefolyóból.


Nincs vita a WC deszka hajtogatáson


Ha ott alszol valakinél, simán kaphatsz tőle kölcsön egy tiszta pólót. Talán egy kis hónaljspray is belefér.


Nincs hiszti, nincs duzzogás, nincs " de akkor is" érvelés. Ha egy faszinak gondja van veled az megmondja, és nem azt válaszolja a " mi a baj" kérdésre, hogy "Semmi, hagyjál!"


Nem kell esemény utáni fogamzásgátló tablettáért rohanni, ha úgy van, és nem szállja meg a fürdőszobát a 999 darab pipere szarjaival.


A porszívó papír zsákját és a talpadat sem szúrja ki a széthagyott hajtű (vagy hogy hívják). Szóval nézd inkább a jó oldalát! 😉


Hetero férfi

febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Legtöbben melegek idősen magunkra maradunk.Nagyon ritka,akiknek olyan a kapcsolata,hogy tartós és még ritkább az egyutt öregedés..

Ne filózz ezen,nem érdemes. Mivel van kapcsolatod,inkább éld meg annak minden örömét !


Hét éve lettem szingli,ez már így is marad,belenyugodtam és egyáltalán nem irigylem a heterókat semmilyen szempontból.

Amit a 2-es írt, az szuper,pár ismerős és munkatárs elmesélése alapján ki lehetne egészíteni ,hogy a nők mire képesek,milyen önzők tudnak lenni.


55/F

febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Engem ez a része nem foglalkoztat már. Meleg vagyok elfogadtam, titkolnom kell, mert a sok téveszme miatt nem fogadná el a család, csak a közeli barátok. Ez jobban zavar, de irigy nem vagyok a heterokra, van jó oldala is ennek. Gyermeket vállalni nagy felelősség. De ezen kívül is lehet találni értelmet az életnek, amit élünk.
febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Remélem nem baj, hogy hetero nőként írok.


Miért irigyled őket? A legtöbben azért csinálnak családot, mert KELL, nem azért, mert vágynak rá. És az, hogy gyereked van, nem garancia, hogy nem leszel magányos. Arról nem beszélve, hogy senkire nem emlékeznek egy idő után. Egy fellegvárra vagy irigy, nem a valóságra. Téged inkább az zavar, hogy nem lehetsz olyan szabadon, mint a heterok, amit megértek, hiszen sokan még mindig nem tudják kezelni a homoszexualitást, ami nyilván a világ egy nagy problémája...

febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lacás1976 ***** válasza:
81%

Én 10 év élek meleg kapcsolatban. Foglalkoztattak hasonló kérdések engem is.

-a párom a családom és szüleim.

-gyerekem nem lesz ezt elfogadtam.erre a világra amúgy se kéne gyereket hozni.

-irigyeljenek engem a heterók. Én többet szexeltem mint egy heteró pali csak elképzelni tud 😊

És ami a legfontosabb egy percig se akarok megfelelni semmilyen külső elvárásnak....

febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók a válaszok! Nem is tudok semmi lényegi újat hozzájuk fűzni.
febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet családod a pasiddal, csak külföldön. Ott legalabb el is fogadják az embert, lehet teljeserteku kapcsolatod.

En nem fogom szapulni itt a noket, hogy jobban erezd magad... Inkabb amiatt erezd jobban magad, hogy teljesen elfogadod a szemelyedet es az ebbol adodo korlataidat. Amugy is egyre kevesebb no akar gyereket, a legtobb hetero ferfi sose volt felkeszulve egy gyerekre. Ez meg nekik is egy hosszu es nehez ut. De ha teged ez tenne boldogga, teljesse akkor tenyleg kulfoldon lenne jobb eletetek. Viszont nekem ugy tunik csak azért akarsz, hogy öreg korodra ne legyel egyedul.

A parkapcsolatoddal nem tudom mi a gond a tavolsagon kivul, ha tudjatok beszeljetek meg.

febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!